Украинская Ассоциация Маркетинга
Сегодня:
03
Суббота
Декабрь 2022
Персональный вход:   Логин: Пароль: Забыли пароль? Зарегистрироваться
Поиск по сайту: Найти
 

-> Опросы

Доверяете ли Вы результатам маркетинговых исследований?

Обязательно ли участвовать во всех опросах, которые присылают компании?
-> Горячие темы форума
-> честная реклама: это реально?
-> Организация иссследований в маркетинге
-> Дизайн виставок
-> Качество или количество
-> Организация маркетинговой деятельности на предприятии
Другие темы форума

Региональные представительства ИГКР
Все об исследованиях
Научные конференции
Отчеты о работе УАМ
-> Новостиза 2022 год RSS

1    2    3    4    5    6   


11.02.2022 Сертифікація маркетологів Сертифікація маркетологів

У рамках реалізації проєкту УАМ із професійної сертифікації здобувачів освіти 8 лютого 2022 р. студенти Сумського державного університету спеціальності «Маркетинг» презентували результати своїх досліджень та вміння застосовувати спеціалізоване програмне забезпечення для аналізу статистичних даних IBM SPSS Statistics.

Студенти показали високий рівень володіння програмним забезпеченням та продемонстрували оригінальні підходи до застосування методів аналізу даних. Експерти високо оцінили їхні вміння і відмітили, що володіння подібними навичками істотно підвищує конкурентоспроможність фахівців на ринку праці.

Відтак, отримання сертифікатів «Менеджера з маркетингових досліджень» є чудовим кроком у сферу професійного маркетингу! Вітаємо й бажаємо подальшого професійного зростання!
  ...
04.02.2022 Щорічна стратегічна сесія "Консолідація зусиль ІГКР, ДПСС, ГО та суддів щодо попередження появи сексистської реклами" (31 січня по 2 лютого 2022 року, с. Поляниця) Щорічна стратегічна сесія "Консолідація зусиль ІГКР, ДПСС, ГО та суддів щодо попередження появи сексистської реклами" (31 січня по 2 лютого 2022 року, с. Поляниця) Щорічна стратегічна сесія "Консолідація зусиль ІГКР, ДПСС, ГО та суддів щодо попередження появи сексистської реклами" (31 січня по 2 лютого 2022 року, с. Поляниця)

Захід організовано Центральним секретаріатом ІГКР в партнерстві із Представництвом Фонду імені Фрідріха Еберта в Україні.
Було презентовано підсумки роботи ІГКР та ДПСС за 2021 рік, представлено результати дослідження "Ставлення населення України до дискримінаційної за ознакою статі реклами", розглянуто зміст змін у законі України "Про рекламу", що вступили в силу 08.01.2022, представлено та проаналізовано реальні випадки боротьби із розповсюдженням дискримінаційної за ознакою статі реклами в Україні протягом 2021 року (від виявлення реклами до накладання штрафних санкцій та зняття такої реклами)
  ...
28.01.2022 Науково- практична конференція «Минуле та Майбутнє Маркетингу» Науково- практична конференція «Минуле та Майбутнє Маркетингу»

Шановні колеги!
Запрошуємо Вас взяти участь у науково- практичній конференції «Минуле та Майбутнє Маркетингу», яка присвячена святкуванню 25-річчя Української Асоціації Маркетингу. Конференція відбудеться онлайн 22.02.2022 року з 10.00 – 16.00. 

Реєстраційна форма за посиланням:  https:Реєстрація

  ...
18.01.2022 Професійний стандарт «Рекламіст». Професійний стандарт «Рекламіст».

УСПІХ УАМ - НЕ ВИПАДКОВІСТЬ, А ЗАКОНОМІРНІСТЬ!

Шляхом важкої праці, наполегливості, саморозвитку і перш за все, любові до справи, робоча група з розробки професійного стандарту «РЕКЛАМІСТ» досягла поставленої мети.
11 січня 2022 року Наказом Міністерства економіки України № 81-22 затверджено «Професійний стандарт «Рекламіст».
https://register.nqa.gov.ua/profstandart/reklamist
Щиро дякуємо представникам Міністерства економіки України, Національного агентства кваліфікацій, Міністерства соціальної політики, ,професійній маркетинговій спільноті, стекхолдерам за підтримку нашої роботи, за активність в процесі обговорення проекту «Професійного стандарту «Рекламіст» та внесення коректив, за можливість створити нормативний документ для підвищення ефективності діяльності вітчизняних підприємств (установ, організацій).

Працюємо разом над фаховою підготовкою професіоналів сфери маркетингу, комунікацій, рекламістів нової формації!!!

  ...

1    2    3    4    5    6