Украинская Ассоциация Маркетинга
Сегодня:
03
Суббота
Декабрь 2022
Персональный вход:   Логин: Пароль: Забыли пароль? Зарегистрироваться
Поиск по сайту: Найти
 

-> Опросы

Доверяете ли Вы результатам маркетинговых исследований?

Обязательно ли участвовать во всех опросах, которые присылают компании?
-> Горячие темы форума
-> честная реклама: это реально?
-> Организация иссследований в маркетинге
-> Дизайн виставок
-> Качество или количество
-> Организация маркетинговой деятельности на предприятии
Другие темы форума

Региональные представительства ИГКР
Все об исследованиях
Научные конференции
Отчеты о работе УАМ
-> Новостиза 2022 год RSS

1    2    3    4    5    6   


15.03.2022 Lithuanian marketiers and agencies are standing with you!

We are creating a lot of initiatives and support campaigns to support Ukraine.

I’m writing about one of them. We call to invite professionals from Ukraine to our companies or agencies (creative, digital, PR, social media, media, graphic design, etc.) For this purpose, we created a simple document. Companies are filling the information if they have the possibility to open the doors.

A link to the document: https://bit.ly/3HpHmdz

(it's an open document, so it's just for companies to fill the open jobs).

We are still looking for the prosses how to make cooperation efective in both sides (selection and recruitment procedures).

So now we are filling all open positions in Europe cities and remote. We will share the list and all other information with you for the sharing with marketing community very soon.


Best wishes,


CEO of LiMA

Alvydė Palaimaitė

+370 671 86223

alvyde.palaimaite@lima.lt


Lithuanian marketing association (LiMA)

J.Galvydžio g. 3-309,

LT - 08236 Vilnius

www.lima.lt

https://www.facebook.com/Lietuvos.Marketingo.Asociacija/
  ...
09.03.2022 Звернення Української Асоціації Маркетингу до світової професійної спільноти маркетологів

 Українська Асоціація Маркетингу (УАМ) безмежно вдячна всім освітянам, науковцям і дослідникам у сфері маркетингу і реклами, усім колегам і друзям, цивілізованому світу за підтримку та численні прояви солідарності з українським народом у цей трагічний час війни.

Безпрецедентна військова агресія однієї з найбільших країн світу – Російської Федерації – проти незалежної і суверенної України є актом порушення всіх правил міжнародного співіснування цивілізованих країн, встановлених після ІІ Світової війни, основних прав людини, та є геноцидом українського народу.

Ми – маркетологи України – є свідками щоденних проявів ненависті агресора до української культури, української історії, української мови, української нації. Підтвердженням цьому є денні та нічні бомбардування та обстріли російськими ракетними установками, танками, військових музеїв, історичних пам’яток, а найголовніше: житлових районів наших міст - столиці Києва, Харкова, Сум, Маріуполя, Житомира, Ірпеня та багатьох інших українських міст, містечок і сіл.

Зібрано багато документальних свідчень того, як озброєними росіянами руйнуються школи, дитячі садочки, пологові будинки, лікарні, університети, інші об’єкти гуманітарної сфери.
Це відбувається із застосуванням крилатих ракет з касетними боєприпасами, вакуумних бомб, заборонених до застосування проти мирного населення.
У житлових масивах розкидаються «іграшки», начинені вибухівкою, розраховані на нанесення смертельних ушкоджень ДІТЯМ.

Навколо України вже мобілізувалася Міжнародна антивоєнна коаліція, посилюється ізоляція Російської Федерації, представники різних сфер діяльності, культурної спільноти, всесвітньовідомі бренди відмовляються від співпраці не лише з країною-агресором, але і з її громадянами.

У ці складні для країни часи спільнота маркетологів України не залишається осторонь. Кожний свідомий українець намагається бути корисним для Батьківщини: хтось зі зброєю в руках захищає країну на лінії вогню; хтось у лавах територіальної оборони; майже всі займаються збиранням коштів і волонтерською діяльністю.

Робота на перемогу не припиняється навіть у бомбосховищах: під завивання сирен шиються потрібні для армії і цивільного населення речі, плетуться маскувальні сітки. У країні створюються кібер-загони, які працюють на інформаційному фронті, викриваючи фейки та дезінформацію, що поширює через соціальні мережі та інтернет-додатки країна-агресор – Російська Федерація.

Саме на цих теренах найкраще застосовують набуті фахові знання маркетологи, розміщуючи правдиву інформацію щодо стану справ в Україні.
Проте, лише зусиль всіх громадян України у боротьбі з країною-агресором недостатньо!

Ми закликаємо професійні спільноти маркетологів, рекламістів, дослідників у всіх країнах цивілізованого світу:
✅припинити будь-яку співпрацю з усіма представниками країни-агресора;
✅припинити будь-яку співпрацю з вищими навчальними та науковими закладами Росії і Білорусії, що без оголошення війни ввела свої війська на територію України;
✅припинити співпрацю зі всіма представницькими асоціаціями маркетологів, дослідників, рекламістів Росії та Білорусії;
✅бойкотувати участь Росії та Білорусії у Європейському просторі професійної освіти;
✅припинити членство російських та білоруських інституцій в ESOMAR та ЕМС;
✅припинити членство російських та білоруських маркетингових агенцій та установ у міжнародній маркетинговій співпраці;
✅припинити членство Росії у всіх глобальних і міжнародних організаціях, мережах та асоціаціях професійної освіти;
✅бойкотувати участь вчених та наукових установ Росії та Білорусії у міжнародних грантових програмах, які фінансуються ЄС та іншими світовими партнерами;
✅не допустити проведення міжнародних наукових заходів в межах Російської Федерації та Білорусії (зокрема, наукових конференцій, симпозіумів тощо);
✅виключити представників Російської Федерації та Білорусії зі складу редакційних комітетів міжнародних видань;
✅позбавити можливості російських та білоруських науковців висувати свої кандидатури на здобуття міжнародних премій тощо;
✅заблокувати доступ громадян та установ Російської Федерації та Білорусії до всіх наукових і наукометричних баз даних та матеріалів усіх наукових видань;
✅забезпечити повну ізоляцію та байкотування Росії та Білорусії від цивілізованого демократичного світу.

Україна дала світу цілу плеяду науковців та дослідників. Випускники наших закладів вищої освіти успішно працюють у всіх країнах світу, примножуючи як наукові здобутки, так і розвиваючи передові світові технології.
Війна увійшла в наш мирний дім, в якому мешкає понад 40 мільйонів людей.

На сьогодні лише Україна є перепоною для путінського режиму на шляху до руйнації цивілізованого світу у буквальному сенсі цього слова!

Ми віримо, що український народ переможе! Військові злочини режиму Путіна та його посіпак проти України та людства в цілому будуть належним чином визначені, а винуватці – покарані.

У час цієї нищівної війни проти України, демократії, людства і людяності ми закликаємо вас не стояти осторонь та висловлювати свою позицію щодо підтримки України та максимально протистояти агресії Російської Федерації на всіх рівнях, у тому числі в інформаційному маркетинговому просторі.
Ми вимагаємо вас негайно діяти (і на це нам дають право численні людські жертви і руйнування наших міст, спалення наших мирних осель і наших славетних університетів) ізолювати Росію від цивілізованого світу, зокрема, у сфері маркетингу та реклами!

Покладемо разом край цій нищівній, несправедливій, нелюдській агресії Росії та її приспішників!
Україна – незалежна, демократична, європейська, цивілізована країна – була, є і буде!
Віримо, що ми будемо почутими всім цивілізованим світом!

Звернення одноголосно ухвалене Українською Асоціацією Маркетингу у повному складі (голосування через відеоконференцію з міркувань безпеки)
3 березня 2022 року
  ...
01.03.2022 Підтримка від наших іноземних партнерів.

Шановні колеги та друзі,
Вчора я підготував повідомлення, яке закликало нас продовжувати наш діалог на знак наступності нашого внутрішньоєвропейського діалогу. З тих пір все змінилося, але я сподіваюся, що це повідомлення все ще доходить до вас.
Від імені всіх нас ми були дуже шоковані цією атакою на Україну.
Ми єдині і хочемо зберегти з вами зв'язок.
Ми розуміємо, що зараз у кожного можуть бути інші пріоритети, але хочемо зробити все можливе, щоб залишатися на зв’язку, щоб ми могли продовжити та відновити нашу спільну
Бажаємо всім сил у ці важкі дні.
Будь ласка, бережіть себе та повідомте нам, як ми можемо залишатися на зв’язку.
Аліна Кодреску
Анатолій Гармаш
Арьєн Дей
Байба Раміна
Денніс ван Гессель
Едуарда Кастель-Бранко
Горацій Дебовський
Коен Номден
Міле Джелалія
Dear colleagues and friends,
I prepared a message yesterday that called us to continue our dialogue as a sign of continuity in our intra-European dialogue. Things have changed since them, but I hope this message still reaches you.
On behalf all of us, we have been very shocked about this attack on Ukraine.
We are united and want to keep the connection with you.
We understand that everyone now may have other priorities, but we want to do everything possible to stay in touch so that we can continue and resume our joint work as soon as we can.
We wish everyone of you strength in these difficult days.
Please keep safe and let us know how we can stay in touch.
Alina Codrescu
Anatolii Garmash
Arjen Deij
Baiba Ramina
Dennis van Gessel
Eduarda Castel-Branco
Horacy Debowski
Koen Nomden
Mile Dželalija
Arjen Deij | Senior Human Capital Development Expert - Coordinator for Qualifications Modernisation Project | T: +39 011 630 2245 | M: +39 331 180 4898
European Training Foundation
Villa Gualino, Viale Settimio Severo 65, I - 10133 Torino
Email info@etf.europa.eu Website https://www.etf.europa.eu  ...
01.03.2022 Підтримка від наших іноземних партнерів

Dear Natalia,

Last week, ESOMAR published a statement and contacted privately our members in Ukraine in response to the unfolding crisis in Ukraine, adding yet another armed conflict in a world that needed none. The world awoke to the shocking and heartbreaking news that Ukraine was facing a so-called military intervention originating from neighbouring Russia. What we all feared may happen, has happened. ESOMAR as a global community stands against all armed conflicts regardless of where they take place. It is in opposition to all that we stand for.

We are deeply concerned about what the future holds for Ukraine’s insights and analytics professionals and their country.

As the global business community for insights and analytics, we underline how invaluable our Ukrainian community is and how incredible contributors they are to the ESOMAR community and to the betterment of societies. Our Ukrainian peers are in our thoughts. We are hopeful that they, and their families, are safe and that this will continue to be the case as this crisis unfolds. We stand with them in this difficult time and wish to express to them our solidarity in the face of such uncertainty.

The ESOMAR community is mobilised and stands ready to support the Ukrainian insights and analytics community in any way that may be appropriate and possible. Through our ESOMAR Foundation facilities, the Researchers in Need Programme was created precisely for these circumstances. We invite insights professionals to consider making a donation to the Programme to help ensure we can continue to support any and all insights professional worldwide who may need support. Whilst our ability to impact change in Ukraine is limited, we want the Ukrainian community to be certain that you are not alone. As valued ESOMAR members, you are and will always be seen.

Accordingly, the ESOMAR Foundation and ESOMAR have confirmed that all Ukrainian insights and analytics professionals are eligible for support under the Researchers in Need Programme. If the global community can support our peers in any way, then please reach out to us through whatever means you still can use by contacting ESOMAR directly using member.relations@esomar.org . All financial and logistics means are immediately available to the Ukraine insights and analytics community for these purposes. We will do everything from our side to facilitate access to any support required.

To our Ukrainian peers and on behalf of your friends, colleague, and business community, stay strong, stay safe, and take comfort in knowing that we stand with you from far.

Kristin Luck,
President ESOMAR

Finn Raben,
Director General ESOMAR

Marie-Agnes Mourot de Lathyle,
Chief Finance & Operations Officer ESOMAR
Contact ESOMAR:
+31 20 664 2141  ...
01.03.2022 Підтримка від наших іноземних партнерів.

Шановні колеги та друзі,
Вчора я підготував повідомлення, яке закликало нас продовжувати наш діалог на знак наступності нашого внутрішньоєвропейського діалогу. З тих пір все змінилося, але я сподіваюся, що це повідомлення все ще доходить до вас.
Від імені всіх нас ми були дуже шоковані цією атакою на Україну.
Ми єдині і хочемо зберегти з вами зв'язок.
Ми розуміємо, що зараз у кожного можуть бути інші пріоритети, але хочемо зробити все можливе, щоб залишатися на зв’язку, щоб ми могли продовжити та відновити нашу спільну
Бажаємо всім сил у ці важкі дні.
Будь ласка, бережіть себе та повідомте нам, як ми можемо залишатися на зв’язку.
Аліна Кодреску
Анатолій Гармаш
Арьєн Дей
Байба Раміна
Денніс ван Гессель
Едуарда Кастель-Бранко
Горацій Дебовський
Коен Номден
Міле Джелалія
  ...
01.03.2022 Маркетологи України за Перемогу

Дорогі друзі!

Маркетологи України сьогодні об’єднані та згуртовані.
Ми показали, що ми дійсно єдині та маємо дієву організацію.
Всю комунікацію здійснюємо на телеграм каналі "Маркетологи України за Перемогу!". 
Приєднуйтеся. Повідомляйте про свої проблеми. Ми підтримуємо один одного. Ми розуміємо, що не всі мають телеграм, тому наша вайбер групи «Маркетологиз» та «UAM» також дієві.
Ми пишаємося нашими студентами, які сьогодні ведуть війну на інформаційному фронті, активні в теробороні. Багато хто знаходиться прямо в епіцентрі подій, просто під обстрілами та бомбардуванням, або покинув свої домівки.
Частину членських внесків ми спрямували на підтримку української армії.
Дякуємо всім нашим іноземним партнерам, які висловили свою підтримку.
Але ми тримаємося.
Не втрачаємо фаховості та людяності.
Приєднуйтесь до наших інформаційних каналів.

  ...
22.02.2022 "Минуле та Майбутнє Маркетингу", конференція до 25-річчя Української Асоціації Маркетингу"Минуле та Майбутнє Маркетингу", конференція до 25-річчя Української Асоціації Маркетингу "Минуле та Майбутнє Маркетингу", конференція до 25-річчя Української Асоціації Маркетингу

ГО "Українська Асоціація Маркетингу" УАМ заснована 20 лютого 1997 року.
Цій події в продовж наступного року буде присвячено багато заходів, початок яким дає науково-практична конференція
Минуле та Майбутнє Маркетингу
22 лютого 2022 року відбулася науково-практична конференція
"Минуле та Майбутнє Маркетингу", конференція до 25-річчя Української Асоціації Маркетингу .
Конференція на платформі Zoom об'єднала учасників зі всіх регіонів України в ній взяли участь понад 100 науковців і практикуючих маркетологів
В процесі обговорення піднімалися питання:
Історичного становлення маркетингу в Україні та реєстрація першої професійної організації "Української Асоціації Маркетингу".
Напрями розвитку УАМ ;
Формування професійних стандартів з маркетингу;
Вплив Covid-19 на ринок маркетингових послуг та маркетингову освіту;
Співпраця УАМ з професійними організаціями, стейкхолдерами та державними установами тощо.
Конференція не лише підвела підсумки 25-річній діяльності ГО 'Українська Асоціація Маркетингу", але і визначила перспективи її розвитку на майбутнє!
  ...
21.02.2022 Науково- практична конференція «Минуле та Майбутнє Маркетингу»

Тема: Науково- практична конференція «Минуле та Майбутнє Маркетингу» присвячена святкуванню 25-річчя Української Асоціації Маркетингу.
Время: 22 февр. 2022 09:30 AM Киев

Подключиться к конференции Zoom
https://us02web.zoom.us/j/85355473146

Идентификатор конференции: 853 5547 3146  ...
19.02.2022 Щорічна стратегічна сесія Індустріального Гендерного Комітету з РекламиЩорічна стратегічна сесія Індустріального Гендерного Комітету з Реклами Щорічна стратегічна сесія Індустріального Гендерного Комітету з Реклами

15-17 лютого 2022 р. відбулася щорічна стратегічна сесія Індустріального Гендерного Комітету з Реклами, в якій взяли участь керівники регіональних представництв та юристи.

В процесі роботи були підбиті підсумки роботи ІГКР за 2021:
1. розглянуто звіти регіональних представництв Комітету;
2. на основі внесених змін в Закон України «Про Рекламу» вдосконалено зміст та структуру експертного висновку, який надає ІГКР;
3. представлено комплекс практичних вправ для імплементації в навчальні програми закладів освіти за темою «Протидія появі та розповсюдженню дискримінаційної за ознакою статі в рекламі»
4. сформовано план роботи Комітету на 2022 рік.

Організатори заходу: ІГКР та FES-Ukraine
  ...
14.02.2022 Програма науково- практичній конференції «Минуле та Майбутнє Маркетингу»

Шановні колеги!
Програма науково- практичній конференції «Минуле та Майбутнє Маркетингу», яка присвячена святкуванню 25-річчя Української Асоціації Маркетингу. Конференція відбудеться онлайн 22.02.2022 року з 10.00 – 16.00. Пропозиції щодо доповідей та привітань приймаються!
Реєстраційна форма за посиланням   ...

1    2    3    4    5    6