Украинская Ассоциация Маркетинга
Сегодня:
02
Пятница
Июнь 2023
Персональный вход:   Логин: Пароль: Забыли пароль? Зарегистрироваться
Поиск по сайту: Найти
 

-> Опросы

Доверяете ли Вы результатам маркетинговых исследований?

Обязательно ли участвовать во всех опросах, которые присылают компании?
-> Горячие темы форума
-> честная реклама: это реально?
-> Организация иссследований в маркетинге
-> Дизайн виставок
-> Качество или количество
-> Организация маркетинговой деятельности на предприятии
Другие темы форума

Региональные представительства ИГКР
Все об исследованиях
Научные конференции
Отчеты о работе УАМ
-> Новостиза 2023 год RSS

1    2    3    4   


30.01.2023 Події лютого 2023 року у рамках проєкту «Дуальна освіта для України»

3 лютого 2023 14.00 Тематичний студентський клуб: «Конкурентні переваги здобувача ДФЗО на сучасному ринку праці.» Модератори: Олена Бучинська, к.е.н, доцент, Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана та Ольга Нагорнюк, менеджерка програм партнерства з університетами та керівниця проектів розробки освітніх програм у SoftServe.
Посилання на реєстрацію https://forms.gle/9gqbyZwJYwTnBEb29

17 лютого 2023 14.00 Тематичний студентський клуб: «Дуальна форма здобуття освіти - форма освіти майбутнього. Міф чи реальність? Переваги та обмеження дуалки» Модератори: Олена Бучинська, к.е.н, доцент, Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана та Юрій Данько, доктор економічних наук, професор, проректор з наукової роботи Сумського національного аграрного університету
Посилання на реєстрацію: https://forms.gle/vi9nts7tw9qhB8iQ6

У рамках проєкту заплановані ще зустрічі з експертами та підприємцями. Стежте за нашими оголошеннями на сайті УАМ www.uam.in.ua, у вайбер-групі та на сторінці Facebook https://www.facebook.com/www.uam.in.ua/
Проєкт «Дуальна освіта для України» реалізується за фінансової підтримки Проєкту «Економічна підтримка України»
  ...
20.01.2023 Організація дуальної форми здобуття освіти в умовах підприємства: процедура та внутрішні документи Організація дуальної форми здобуття освіти в умовах підприємства: процедура та внутрішні документи

19 січня 2023 року відбувся круглий стіл на тему: «Організація дуальної форми здобуття освіти в умовах підприємства: процедура та внутрішні документи», організований в рамках проєкту «Дуальна освіта для України», що реалізується в партнерстві ГО «Українська Асоціація Маркетингу» та Проєкту USAID «Економічна підтримка України».
Під час зустрічі учасники розглянули процедуру та документи організації ДФЗО в умовах підприємства, а також кейси підприємств-партнерів: ПрАТ «ДТЕК», АТ «ФЕД» та Федерація роботодавців України.
Дискусія формувалась у напрямах:
 розробка та формування індивідуальних навчальних програм у підприємствах;
 посади і посадові функції на які можуть претендувати здобувачі за умови навчання на дуальній формі здобуття освіти, можливості кар’єрного зростання;
 умови відбору/співбесіди здобувачів, які претендують на навчання за дуальною формою здобуття освіти;
 поєднання у дуальній освіті освітніх та професійних стандартів;
 методика визначення/планування квоти здобувачів підприємством на дуальну форму здобуття освіти;

📣 У рамках проєкту заплановані ще зустрічі з експертами, підприємцями та викладачами. Стежте за нашими оголошеннями на сайті УАМ www.uam.in.ua, у вайбер-групі та на сторінці Facebook https://www.facebook.com/www.uam.in.ua/ ...
  ...
12.01.2023 «Процедура попереднього відбору здобувачів на дуальну форму здобуття освіти (ДФЗО) роботодавцем. Використання практики попереднього навчання претендентів на ДФЗО для отримання допуску до роботи» «Процедура попереднього відбору здобувачів на дуальну форму здобуття освіти (ДФЗО) роботодавцем. Використання практики попереднього навчання претендентів на ДФЗО для отримання допуску до роботи»

12 січня 2023 року відбулася онлайн консультація для викладачів на тему: «Процедура попереднього відбору здобувачів на дуальну форму здобуття освіти (ДФЗО) роботодавцем. Використання практики попереднього навчання претендентів на ДФЗО для отримання допуску до роботи», організований в рамках проєкту «Дуальна освіта для України», що реалізується в партнерстві ГО «Українська Асоціація Маркетингу» та Проєкту USAID «Економічна підтримка України».
У ході зустрічі розглянуто загальні умови відбору здобувачів на ДФЗО та реалізовані кейси підприємствами-партнерами ДФЗО: ПрАТ «ДТЕК», ветеринарна клініка «Зоолюкс», АТ «ФЕД» та ПрАТ «МХП». Під час обговорення розглянуто:
• періоди та умови атестації/сертифікації попереднього навчання здобувачів до ДФЗО;
• посади і посадові функції на які можуть претендувати здобувачі за умови навчання на дуальній формі;
• умови співбесіди з керівниками структурних підрозділів та компетенції яким має володіти здобувач;
• кейси практичних завдань щодо готовності навчання за дуальною формою;
• Hard skills, якими має володіти здобувач для навчання на ДФЗО;
• прикінцеві умови прийняття рішення щодо навчання претендента в умовах підприємства.

📣 У рамках проєкту заплановані ще зустрічі з експертами, підприємцями та викладачами. Стежте за нашими оголошеннями на сайті УАМ www.uam.in.ua, у вайбер-групі та на сторінці Facebook https://www.facebook.com/www.uam.in.ua/ ..
  ...
09.01.2023 УАМ продовжує розвивати міжнародні контакти

Шановні колеги!
УАМ продовжує розвивати міжнародні контакти з метою надання підтримки українським маркетологам. Напередодні Нового Року відбулася зустріч з представниками Університету Хасселт (Бельгія), на якій ми домовились організувати зустріч дослідників з українських університетів з їх можливими науковими партнерами з інших країн. З метою підготовки такої зустрічі, зацікавлених прошу надіслати мені інформацію про свої наукові інтереси та коротке CV. КОРОТКЕ! Звичайно, що знання англійської або французької мови є бажаною опцією. 
З повагою
Ірина Лилик
0677758561
  ...
04.01.2023 Практика впровадження дуальної форми здобуття освіти в Україні: кейси підприємств Практика впровадження дуальної форми здобуття освіти в Україні: кейси підприємств

4 січня 2023 року відбувся круглий стіл для викладачів на тему: «Практика впровадження дуальної форми здобуття освіти в Україні: кейси підприємств», організований в рамках проєкту «Дуальна освіта для України» за підтримки партнерства ГО «Українська Асоціація Маркетингу» (УАМ) та Проєкту USAID «Економічна підтримка України».

У ході зустрічі учасники узагальнили досвід впровадження дуальної форми здобуття освіти (ДФЗО) та розглянули дискусійні моменти організації ДФЗО; обговорили Положення про ДФЗО та внесли пропозиції.

Під час обговорення було закріплено важливість м’яких авичок «комунікація» та «робота в команді». Тому, робоча група запланувала перегляд розробленої структури методичних рекомендацій організації ДФЗО та спільно напрацьованих пропозицій, щодо наповнення пункту пов’язаного з партнерами-роботодавцями.

У результаті було зафіксовано внесені пропозиції та обговорено дискусійні моменти ДФЗО. Так наприклад, буде врахована пропозиція АТ «ФЕД», щодо обов’язкового введення координатора ДФЗО від підприємства. Наголошується, що координатор ДФЗО від підприємства сприятиме налагодженню співпраці з партнерами ЗО, вноситиме пропозиції у коригування ОП, прийматиме участь у розробці програми навчання здобувачів за дуальною формою спільно з куратором від ЗО.

📣 У рамках проєкту заплановані ще зустрічі з експертами, підприємцями та викладачами. Стежте за нашими оголошеннями на сайті УАМ www.uam.in.ua, у вайбер-групі та на сторінці Facebook https://www.facebook.com/www.uam.in.ua/ .


  ...

1    2    3    4