Украинская Ассоциация Маркетинга
Сегодня:
02
Пятница
Июнь 2023
Персональный вход:   Логин: Пароль: Забыли пароль? Зарегистрироваться
Поиск по сайту: Найти
 

-> Опросы

Доверяете ли Вы результатам маркетинговых исследований?

Обязательно ли участвовать во всех опросах, которые присылают компании?
-> Горячие темы форума
-> честная реклама: это реально?
-> Организация иссследований в маркетинге
-> Дизайн виставок
-> Качество или количество
-> Организация маркетинговой деятельности на предприятии
Другие темы форума

Региональные представительства ИГКР
Все об исследованиях
Научные конференции
Отчеты о работе УАМ
-> Новостиза 2023 год RSS

1    2    3    4   


21.03.2023 БІЗНЕСУ – ПРО ДУАЛЬНУ ОСВІТУ БІЗНЕСУ – ПРО ДУАЛЬНУ ОСВІТУ

Запрошуємо представників бізнесу та освітнього сектору взяти участь в роботі форуму «БІЗНЕСУ – ПРО ДУАЛЬНУ ОСВІТУ», який відбудеться 30 березня на онлайн-платформі Zoom. Під час форуму обговоримо практичні кейси впровадження дуальної форми здобуття освіти в Україні та розглянемо найкращі практики.
Серед спікерів заходу представники Міністерства освіти і науки України, експерти з галузі освіти та бізнесу. Захід сприятиме ефективній взаємодії в процесі підготовки висококваліфікованих кадрів, що є нагальною потребою в умовах майбутньої відбудови економіки України. Дуальна форма здобуття освіти надає представникам бізнесу реальну можливість для оптимізації кадрової політики, шляхом мінімізації витрат та часу на підготовку фахівців з необхідним для конкретного підприємства набором характеристик.
Організатором форуму виступає ГО «Українська Асоціація Маркетингу» в партнерстві з Федерацією роботодавців України та Науково-методичним центром вищої та фахової передвищої освіти.
Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/ERbxSYPqZA1oBBeE6
Форум організовано в межах проєкту «Дуальна освіта для України», що реалізується у партнерстві ГО «Українська Асоціація Маркетингу» та Проєкту USAID «Економічна підтримка України»
  ...
09.03.2023 Не пропустіть майбутній саміт для стартапів у Берліні Не пропустіть майбутній саміт для стартапів у Берліні

Майбутнє України, Берлін, 7-8 червня
https://whysummits.com/the-future-of-ukraine-summit-berlin-2023/
Як співпрацювати з українськими технологічними компаніями по всьому світу? Україна має шанс побудувати нову економічну екосистему, виграючи від глобальної присутності українських технологічних компаній, які зараз успішно залучають інвесторів і ділових партнерів у різних країнах.
“Майбутнє України” — це дводенний саміт, на якому ключові зацікавлені сторони збираються для обговорення ідей, які допоможуть українським технологічно орієнтованим стартапам отримати міжнародне фінансування та доступ до ринку з використанням технологічних талантів в Україні.
Ми пропонуємо стартапам взяти участь у конкурсі безкоштовно. 
  ...
08.03.2023 З 8 березня! З 8 березня!

Шановні колежанки!
Вітаю з 8 березня. Перемоги, щастя, здоров’я та здійснення всіх наших бажань!
Ірина Лилик
  ...
07.03.2023 Оголошуємо набір на навчальний курс “Управління проєктами” Оголошуємо набір на навчальний курс “Управління проєктами”

Для кого: якщо ви плануєте працювати на посаді проєктного менеджера або подати проєкт на грантове фінансування від донорської організації, цей курс — для вас.
Тривалість: 40 академічних годин, включно з індивідуальними консультаціями щодо розробки власного проєкту (заявки на фінансування).

Старт курсу: 04 квітня 2023
Кількість місць — обмежена: ми шукаємо лише 25 учасників, які готові стати професіоналами з управління проєктами.
Щоб взяти участь у відборі, зареєструйтеся вже зараз: http://bit.ly/3KWLHu7
Заявки приймаємо до 23 березня 2023 включно.
Зареєструватися: http://bit.ly/3KWLHu7

  ...
04.03.2023 ОНТОЛОГІЯ ДУАЛЬНОЇ ОСВІТИ: ДОСВІД НІМЕЧЧИНИ ТА УКРАЇНИ ОНТОЛОГІЯ ДУАЛЬНОЇ ОСВІТИ: ДОСВІД НІМЕЧЧИНИ ТА УКРАЇНИ

У публікації наведено аналіз процесу становлення дуальної освіти в Німеччині та Україні, описано
особливості організації співпраці з роботодавцями та організації навчання, основоположні
принципи, особливості впровадження з огляду на національні контексти, наведено кейси
та документи, які стануть у нагоді всім, хто має на меті впровадити або розвивати ДФЗО. Ця
онтологія розглядає дуальну освіту у всій її складності, — з огляду на історичні, соціальні,
економічні, управлінські, філософські та інші аспекти   ...
20.02.2023 Дуальна форма здобуття освіти - форма освіти майбутнього. Міф Чи реальність? Переваги та обмеження дуалки Дуальна форма здобуття освіти - форма освіти майбутнього. Міф Чи реальність? Переваги та обмеження дуалки

17 лютого відбулося засідання Студентського Клубу, організованого в межах проєкту «Дуальна освіта для України», що реалізується в партнерстві ГО «Українська Асоціація Маркетингу» та Проєкту USAID «Економічна підтримка України» на тему «Дуальна форма здобуття освіти - форма освіти майбутнього. Міф Чи реальність? Переваги та
обмеження дуалки». Тематика перспективності такої форми навчання - питання, що турбує не тільки здобувачів освіти, а й викладачів та роботодавців. Саме тому вже вкотре Студентський клуб зібрав більше 70 учасників.

Під час комфортного дружнього спілкування учасники мали змогу:
✔️ дізнатися більше про дуальну форму здобуття освіти (ДФЗО) та особливості її реалізації в Україні
✔️дізнатися про місце ДФЗО серед інших форм здобуття освіти
✔️отримати інформацію про ключові тенденції ринку праці в Україні
✔️дізнатися про навички, що на думку футурологів будуть актуальні через 5, 10, 20 років
✔️на прикладі реальних кейсів дізнатися про переваги ДФЗО
✔️отримати детальні роз’яснення експертів щодо проблемних питань
✔️отримати поради від експертів
✔️в режимі реального часу поспілкуватися із здобувачами ДФЗО в аграрному секторі

👏Дякуємо експертам Олені Бучинській, експертці УАМ, доцентці Київського національного економічного університету та Юрію Данько, доктору економічних наук, професору, проректору з наукової роботи Сумського національного аграрного університету.

📣 У рамках проєкту заплановані ще зустрічі з експертами, підприємцями та викладачами. Стежте за нашими оголошеннями на сайті УАМ www.uam.in.ua, у вайбер-групі та на сторінці Facebook https://www.facebook.com/www.uam.in.ua/
  ...
16.02.2023 ГО «Українська Асоціація Маркетингу», у партнерстві з мережею супермаркетів «Тhrash! Траш!» ГО «Українська Асоціація Маркетингу», у партнерстві з мережею супермаркетів «Тhrash! Траш!»

З кінця 2022 року ГО «Українська Асоціація Маркетингу», у партнерстві з мережею супермаркетів «Тhrash! Траш!» і торгівельною компанією «Родон-Агро», приймає участь в організації навчання на робочих місцях за професією «Продавець (у сфері роздрібної торгівлі)» для працевлаштування молоді, внутрішньо переміщених осіб та незайнятого населення. Дана співпраця здійснюється в межах Програми "EU4Skills: кращі навички для сучасної України", що впроваджується за підтримки ЄС та його держав-членів Німеччини, Фінляндії, Польщі та Естонії".

Українська Асоціація Маркетингу використовуючи власні ресурси та підтримку міжнародних організацій системно підтримує розвиток людського капіталу підприємств учасників, удосконалення системи професійної підготовки у сфері торгівлі. Поряд з підтримкою торгівельного бізнесу у складних умовах, сприяння продуктовій безпеці та забезпечення життя населення, Українська Асоціація Маркетингу сприяє зміцненню закладів професійно-технічної освіти зв’язками із роботодавцями за важливими галузями економіки України.

Даний формат співпраці дозволяє кожному з партнерів взаємовигідно досягати власних цілей, а саме: компанії формують кадровий резерв і отримують можливість обирати найкращих працівників, заклади освіти посилюють практичну підготовку, слухачі та учасники здобувають професійні знання та перспективи працевлаштування. З початку проекту вже успішно підготовлено та сертифіковано 2 групи випускників, сформовано наступні групи бажаючих здобувати професію «Продавець (у сфері роздрібної торгівлі)» за кошти Програми "EU4Skills: кращі навички для сучасної України". 
  ...
15.02.2023 Офіційна заява про об’єднання компаній Kantar Group в Україні Офіційна заява про об’єднання компаній Kantar Group в Україні

Київ, 15 лютого 2023 - Kantar Україна та Kantar Millward Brown Україна об’єднуються в єдину компанію під назвою Kantar Україна (Kantar Ukraine), завершуючи процес переходу всіх брендів групи під єдиний бренд Kantar.

Генеральною Директоркою призначена Світлана Винославська. Світлана Потоцька залишається Генеральною Директоркою Міллвард Браун АРМІ Маркетинг Україна до офіційного закриття компанії.

«Об’єднання відкриває нову еру дослідницьких можливостей Kantar в Україні. Ми розширюємо портфель Kantar Україна передовими технологіями креативного тестування, розробки інновацій та побудови брендів майбутнього для того, щоб відповідати викликам часу та ставати незамінними радниками для наших клієнтів», - прокоментувала подію Світлана Винославська, Генеральна Директорка Kantar Україна.
  ...
06.02.2023 Конкурентні переваги здобувачів дуальної форми здобуття освіти на ринку праці Конкурентні переваги здобувачів дуальної форми здобуття освіти на ринку праці

💡 03 лютого відбулося чергове засідання Студентського Клубу, організованого в рамках проєкту «Дуальна освіта для України», що реалізується в партнерстві ГО «Українська Асоціація Маркетингу» та Проєкту USAID «Економічна підтримка України».
Тема засідання - «Конкурентні переваги здобувачів дуальної форми здобуття освіти на ринку праці». Саме цю тему обрали для обговорення учасники попередніх заходів.
Цього разу Студентський клуб зібрав максимальну кількість учасників - більше 100. Під час комфортного дружнього спілкування учасники мали змогу:
✔️ дізнатися більше про дуальну форму здобуття освіти (ДФЗО) та особливості її реалізації в Україні
✔️дізнатися про місце ДФЗО серед інших форм здобуття освіти
✔️на прикладі реальних кейсів дізнатися про переваги ДФЗО
✔️отримати детальні роз’яснення експертів щодо проблемних питань
✔️отримати поради від експертів
✔️дізнатися про професіональні бар’єри IT-галузі
Дякуємо експертам Олені Бучинській, експертці УАМ, доцентці Київського національного економічного університету та Ользі Нагорнюк, менеджерці програм партнерства з університетами та керівниці проектів розробки освітніх програм у SoftServe.
📣 У рамках проєкту заплановані ще зустрічі з експертами, підприємцями та викладачами. Стежте за нашими оголошеннями на сайті УАМ www.uam.in.ua, у вайбер-групі та на сторінці Facebook https://www.facebook.com/www.uam.in.ua/  ...
04.02.2023 Аналітичний звіт за результатами третього року пілотного проєкту, що реалізується відповідно до Наказу МОНУ від 15.10.2019 № 1296 «Щодо запровадження пілотного проєкту в закладах фахової передвищої та вищої освіти з підготовки фахівців за дуальною формою Аналітичний звіт за результатами третього року пілотного проєкту, що реалізується відповідно до Наказу МОНУ від 15.10.2019 № 1296 «Щодо запровадження пілотного проєкту в закладах фахової передвищої та вищої освіти з підготовки фахівців за дуальною формою

У звіті наведено аналіз результатів третього року експерименту з упровадження дуальної форми здобуття освіти (ДФЗО) в закладах фахової передвищої та вищої освіти України, описано підходи до організації співпраці з роботодавцями та їх досвід підготовки здобувачів освіти за дуальною формою, а також досліджено досвід здобувачів освіти, які перейшли на навчання за ДФЗО. Крім того, вивчено думку сторін щодо впливу війни на розвиток співпраці стейкхолдерів та поширення ДФЗО в Україні. Призначено для учасників пілотного проєкту, роботодавців та їх об’єднань, торгово-промислових палат, закладів фахової передвищої та вищої освіти, експертів у сфері освіти, здобувачів освіти, Міністерства освіти і науки України, органів державної влади й органів місцевого самоврядування, що опікуються питаннями освіти, та інших суб’єктів, зацікавлених у поширенні дуальної форми здобуття освіти в Україні.
Виконавці дослідження: Науково-методичний центр ВФПО, Представництво Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні та Українська Асоціація Маркетингу.
Вибірки роботодавців та здобувачів освіти повністю базуються на інформації, поданій закладами
освіти.
Автори: О. Бучинська, О. Давліканова, Т. Іщенко, І. Лилик, А. Чайковська, О. Яшкіна. – Київ: ТОВ «Вістка», 2022. – 100 с.
  ...

1    2    3    4