Украинская Ассоциация Маркетинга
Сегодня:
23
Черверг
Март 2023
Персональный вход:   Логин: Пароль: Забыли пароль? Зарегистрироваться
Поиск по сайту: Найти
 

-> Опросы

Доверяете ли Вы результатам маркетинговых исследований?

Обязательно ли участвовать во всех опросах, которые присылают компании?
-> Горячие темы форума
-> честная реклама: это реально?
-> Организация иссследований в маркетинге
-> Дизайн виставок
-> Качество или количество
-> Организация маркетинговой деятельности на предприятии
Другие темы форума

Региональные представительства ИГКР
Все об исследованиях
Научные конференции
Отчеты о работе УАМ
-> Клуб преподователей

VІ МЕЖДУНАРОДНАЯ НАУЧНО-ПРАКТИЧЕСКАЯ ДИСТАНЦИОННАЯ КОНФЕРЕНЦИЯ «МЕНЕДЖМЕНТ И МАРКЕТИНГ В СОСТАВЕ СОВРЕМЕННОЙ ЭКОНОМИКИ, НАУКИ, ОБРАЗОВАНИЯ, ПРАКТИКИ»

Кафедра фармацевтического маркетинга и менеджмента Национального фармацевтического университета Министерства здравоохранения Украины (г. Харьков) приглашает Вас принять участие в VІ Международной научно-практической дистанционной конференции «МЕНЕДЖМЕНТ И МАРКЕТИНГ В СОСТАВЕ СОВРЕМЕННОЙ ЭКОНОМИКИ, НАУКИ, ОБРАЗОВАНИЯ, ПРАКТИКИ», которая состоится 22-23 марта 2018 г.

V МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА ДИСТАНЦІЙНА КОНФЕРЕНЦІЯ «МЕНЕДЖМЕНТ ТА МАРКЕТИНГ У СКЛАДІ СУЧАСНОЇ ЕКОНОМІКИ, НАУКИ, ОСВІТИ, ПРАКТИКИ»

Шановні колеги!
Кафедра фармацевтичного маркетингу та менеджменту Національного фа¬рмацевтичного університету Міністерства охорони здоров’я України (м. Харків) запрошує Вас прийняти участь у V Міжнародній науково-практичній дистанцій¬ній конференції «МЕНЕДЖМЕНТ ТА МАРКЕТИНГ У СКЛАДІ СУЧАСНОЇ ЕКОНОМІКИ, НАУКИ, ОСВІТИ, ПРАКТИКИ», яка відбудеться 30-31 бере¬зня 2017 року.

XII Міжнародна науково-практична конференція студентів та молодих вчених «MAJESTY OF MARKETING» 6-8 грудня 2016 р.

Кафедра маркетингу Державного ВНЗ «Національній гірничий університет» (mk.nmu.org.ua) запрошує прийняти участь у XII Міжнародній науково-практичній конференції студентів та молодих вчених «MAJESTY OF MARKETING» 6-8 грудня 2016 р. (робоча мова конференції – англійська).

«Маркетингові комунікації та логістика у сфері технологій енергозбереження в Україні та світі», м. Дніпро (Україна) 09 листопада 2016 р.

Запрошуємо Вас до участі у Міжнародній науково-практичній конференції «Маркетингові комунікації та логістика у сфері технологій енергозбереження в Україні та світі», яка відбудеться у м. Дніпро (Україна) 09 листопада 2016 р

Актуальні проблеми та перспективи розвитку маркетингового управління, 4 листопада 2016 р,

Київський національний університет технологій та дизайну запрошує молодих учених та студентів Вашого навчального закладу взяти участь у IV Всеукраїнській науковій конференції молодих учених та студентів «Актуальні проблеми та перспективи розвитку маркетингового управління», яка відбудеться 04 листопада 2016 року (заїзд та реєстрація учасників – 03.11.2016 р.).

«Формування механізму зміцнення конкурентних позицій національних економічних систем у глобальному, регіональному та локальному вимірах», 22-24 вересня 2016 року.

Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя, кафедра економіки та фінансів запрошують науковців, аспірантів, слухачів магістратури, представників органів державної влади та фінансових установ, підприємств, організацій взяти участь у міжнародній науково-практичній конференції на тему: «Формування механізму зміцнення конкурентних позицій національних економічних систем у глобальному, регіональному та локальному вимірах», 22-24 вересня 2016 року.

Х ювілейна Міжнародна науково-практична конференція «Маркетинг інновацій і інновації у маркетингу»

Кафедра маркетингу та УІД Сумського державного університету (СумДУ), Сумський регіональний центр інтелектуального розвитку, Українська асоціація маркетингу та Всеукраїнська спілка вчених-економістів запрошують Вас взяти участь у роботі X Міжнародної науково-практичної конференції “Маркетинг інновацій і інновації у маркетингу”, яка відбудеться 29 вересня - 1 жовтня 2016 року у м. Суми.

Міжнародна науково-практична конференція «Маркетинг і логістика в агробізнесі», 13 жовтня 2016 року

Запрошуємо Вас узяти участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Маркетинг і логістика в агробізнесі», яка відбудеться 13 жовтня 2016 року на базі Національного університету біоресурсів і природокористування України, м. Київ. До участі запрошуються науковці України та зарубіжжя, викладачі, практики, аспіранти та магістри.
Мета конференції: поглиблене вивчення сучасних проблем маркетингу, визначення пріоритетних напрямів подальшого розвитку науки, підвищення ефективності та якості наукових досліджень.

ІV МЕЖДУНАРОДНАЯ НАУЧНО-ПРАКТИЧЕСКАЯ INTERNET- КОНФЕРЕНЦИЯ «МЕНЕДЖМЕНТ И МАРКЕТИНГ В СОСТАВЕ СОВРЕМЕННОЙ ЭКОНОМИКИ, НАУКИ, ОБРАЗОВАНИЯ, ПРАКТИКИ»

Х ювілейна Міжнародна науково-практична конференція студентів та молодих вчених «MAJESTY OF MARKETING» 3-4 грудня 2014 р.

Х ювілейна Міжнародна науково-практична конференція студентів та молодих вчених «MAJESTY OF MARKETING»
Х ювілейна Міжнародна науково-практична конференція студентів та молодих вчених «MAJESTY OF MARKETING»

Кафедра маркетингу Державного ВНЗ «Національній гірничий університет» запрошує прийняти участь у Х ювілейній Міжнародній науково-практичній конференції студентів та молодих вчених «MAJESTY OF MARKETING» 3-4 грудня 2014 р. (Робоча мова конференції – англійська) 

Сайт кафедри маркетингу ДВНЗ «НГУ»
http://mk.nmu.org.ua (розділ «Студентські конференції»)

Контакт організаторів marketing-konf@mail.ru marketing-konf@mail.ru

1    2    3