Украинская Ассоциация Маркетинга
Сегодня:
03
Суббота
Декабрь 2022
Персональный вход:   Логин: Пароль: Забыли пароль? Зарегистрироваться
Поиск по сайту: Найти
 

-> Опросы

Доверяете ли Вы результатам маркетинговых исследований?

Обязательно ли участвовать во всех опросах, которые присылают компании?
-> Горячие темы форума
-> честная реклама: это реально?
-> Организация иссследований в маркетинге
-> Дизайн виставок
-> Качество или количество
-> Организация маркетинговой деятельности на предприятии
Другие темы форума

Региональные представительства ИГКР
Все об исследованиях
Научные конференции
Отчеты о работе УАМ
-> Издания УАМ — книги по маркетингу
Маркетинг в українській економіці Маркетинг в українській економіці

Лилик, І. В.

Маркетинг в українській економіці : монографія / І. В. Лилик. — К. : КНЕУ, 2008. — 243, [5] с.

ISBN 978–966–483–199–1

На основі аналізу сучасних концепцій маркетингу у монографії визначено загальні тенденції розвитку маркетингової діяльності в нових ринкових економіках. Висновки ґрунтуються на результатах багатьох порівняльних досліджень, проведених автором протягом п’яти років. Розглянуто становлення нової індустрії маркетингових досліджень як індикатора розвитку системи маркетингового управління підприємства.

У монографії враховано специфіку секторальних і галузевих видів маркетингу. Проаналізовано та запропоновано механізм саморегулювання нової маркетингової індустрії.

Призначена для науковців та практиків маркетингу.

Загрузить

З питань придбання звертайтеся за телефоном:

 044 537-61-71 ,  044 537-61-77 

andrusko@icbe.com.ua

Основы медиапланирования Основы медиапланирования

«Основы медиапланирования». Для подписчиков журнала «Маркетинг в Україні» скидка 15%.

Автор книги Вероника Радченко – ведущий тренер по медиапланированию УАМ. Книга написана для медипланеров, перед которыми стоит задача эффективного распределения рекламных бюджетов. Здесь также представлены современные тенденции медиа в Украине и задачи - примеры для составления медиаплана.

Стоимость издания 35 грн, для подписчиков журнала «Маркетинг в Україні» - 30 грн

Вероника Радченко. Основы медиапланирования.- К.:  Украинская ассоциация маркетинга.- 2010.-60с.

«Маркетинговий менеджмент» Ф. Котлер, К.Л. Келлер, А. Павленко та український колектив співавторів «Маркетинговий менеджмент» Ф. Котлер, К.Л. Келлер, А. Павленко та український колектив співавторів

«Маркетинговий менеджмент»

Ф. Котлер, К.Л. Келлер, А. Павленко та український колектив співавторів

В основу першого українського адаптованого видання «Маркетинговий менеджмент» покладено 12-е видання американського підручника класиків маркетингу Ф.Котлера та К.Л. Келлера, А.Павленко яке доповнене великою кількістю прикладів про діяльність компаній на українському ринку. Український колектив співавторів проілюстрував теоретичний матеріал книжки вдало підібраними прикладами та ситуаційними вправами, які допомагають краще зрозуміти теоретичні концепції.

Підручник «Маркетинговий менеджмент» – це єдине адаптоване видання книги Ф. Котлера у Східній Європі.

«Маркетинговий менеджмент» затверджено МОН України як підручник для студентів вузів, які навчаються за освітньо-кваліфікаційною програмою підготовки бакалаврів, магістрів у галузі знань «Економіка і підприємництво». Загалом підручник містить 22 розділи та додатки обсягом 709 сторінок і численні ілюстрації. В кінці кожного розділу наведено практичні завдання: теми для обговорення, приводи для роздумів та ситуаційні вправи для аналізу діяльності найбільш відомих українських та міжнародних компаній. Велику увагу у книжці приділено питанням оцінювання маркетингового середовища та проведення маркетингових досліджень, створення сильних торгових марок, розроблення нових ринкових пропозицій та ефективних стратегій довгострокового зростання.

Книга розрахована на викладачів та студентів вищих навчальних закладів, слухачів бізнес-шкіл, а також маркетологів-практиків, підприємців та усіх, кого цікавлять сучасні концепції маркетингу.

Вы можете заказать книгу в Украинской ассоциации маркетинга тел 044 4560894, 044 371 6209

Стоимость издания 200 грн

О книге подробно

Підприємці у громадянському суспільстві: сучасна практика та завдання в Україні Підприємці у громадянському суспільстві: сучасна практика та завдання в Україні

Всеукраїнська громадська організація «Українська Асоціація маркетингу»
Проект здійснений за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні.

Скачать
Щорічник УАМ 2008 Щорічник УАМ 2008

Маркетингові дослідницькі компанії за спеціалізацією робіт
Исследования технических и программных возможностей общественных организаций Украины Исследования технических и программных возможностей общественных организаций Украины

Брошюру “Исследования технических и программных возможностей общественных организаций Украины", выданной благодаря поддержки общего проекта Европейского Союза и Программы развития ООН «Сообщество потребителей и общественные объединения» можно заказать в офисе УАМ (телефоны 044 456 08 94, 044 459 62 09).
Также с текстом брошюры можно ознакомиться на сайте Программы развития ООН “Сообщество потребителей и общественные объединения” по адресу: www.consumerinfo.org.ua

Скачать
Соціально-трудові відносини з врахуванням гендерного аспекту Соціально-трудові відносини з врахуванням гендерного аспекту

В книге представлены рекомендации как формировать социально-трудовые отношения, направления решения конфликтных ситуаций на предприятии. Книга издана на украинском языке.

Скачать
Сучасні психотехнології в бізнесі Сучасні психотехнології в бізнесі

Книга предназначена для людей, которые планируют развивать свои лидерские качества, проанализирована гендерная стратегия лидерства и управления. Книга издана на украинском языке.

Скачать
Маркетинг Маркетинг

В данном издании представлены основные инструменты маркетинга, которые рекомендуется применять малым и средним предприятиям. Книга издана на украинском языке.

Скачать
Бізнес-планування Бізнес-планування

Книга содержит основные рекомендации по составлению бизнес-планов для получения кредитов. Книга издана на украинском языке.

Скачать

1    2    3    4    5