Украинская Ассоциация Маркетинга
Сегодня:
02
Воскресенье
Апрель 2023
Персональный вход:   Логин: Пароль: Забыли пароль? Зарегистрироваться
Поиск по сайту: Найти
 

-> Опросы

Доверяете ли Вы результатам маркетинговых исследований?

Обязательно ли участвовать во всех опросах, которые присылают компании?
-> Горячие темы форума
-> честная реклама: это реально?
-> Организация иссследований в маркетинге
-> Дизайн виставок
-> Качество или количество
-> Организация маркетинговой деятельности на предприятии
Другие темы форума

Региональные представительства ИГКР
Все об исследованиях
Научные конференции
Отчеты о работе УАМ
-> Издания УАМ — книги по маркетингу
ОНТОЛОГІЯ ДУАЛЬНОЇ ОСВІТИ: ДОСВІД НІМЕЧЧИНИ ТА УКРАЇНИ ОНТОЛОГІЯ ДУАЛЬНОЇ ОСВІТИ: ДОСВІД НІМЕЧЧИНИ ТА УКРАЇНИ

У публікації наведено аналіз процесу становлення дуальної освіти в Німеччині та Україні, описано
особливості організації співпраці з роботодавцями та організації навчання, основоположні
принципи, особливості впровадження з огляду на національні контексти, наведено кейси
та документи, які стануть у нагоді всім, хто має на меті впровадити або розвивати ДФЗО. Ця
онтологія розглядає дуальну освіту у всій її складності, — з огляду на історичні, соціальні,
економічні, управлінські, філософські та інші аспекти.
Аналітичний звіт за результатами третього року пілотного проєкту, що реалізується відповідно до Наказу МОНУ від 15.10.2019 № 1296 «Щодо запровадження пілотного проєкту в закладах фахової передвищої та вищої освіти з підготовки фахівців за дуальною формою Аналітичний звіт за результатами третього року пілотного проєкту, що реалізується відповідно до Наказу МОНУ від 15.10.2019 № 1296 «Щодо запровадження пілотного проєкту в закладах фахової передвищої та вищої освіти з підготовки фахівців за дуальною формою

Аналітичний звіт за результатами третього року пілотного проєкту, що реалізується відповідно до Наказу МОНУ від 15.10.2019 № 1296 «Щодо запровадження пілотного проєкту в закладах фахової передвищої та вищої освіти з підготовки фахівців за дуальною формою здобуття освіти» / автори: О. Бучинська, О. Давліканова, Т. Іщенко, І. Лилик, А. Чайковська, О. Яшкіна. – Київ: ТОВ «Вістка», 2022. – 100 с.

У звіті наведено аналіз результатів третього року експерименту з упровадження дуальної форми здобуття освіти (ДФЗО) в закладах фахової передвищої та вищої освіти України, описано підходи до організації співпраці з роботодавцями та їх досвід підготовки здобувачів освіти за дуальною формою, а також досліджено досвід здобувачів освіти, які перейшли на навчання за ДФЗО. Крім того, вивчено думку сторін щодо впливу війни на розвиток співпраці стейкхолдерів та поширення ДФЗО в Україні. Призначено для учасників пілотного проєкту, роботодавців та їх об’єднань, торгово-промислових палат, закладів фахової передвищої та вищої освіти, експертів у сфері освіти, здобувачів освіти, Міністерства освіти і науки України, органів державної влади й органів місцевого самоврядування, що опікуються питаннями освіти, та інших суб’єктів, зацікавлених у поширенні дуальної форми здобуття освіти в Україні.
Виконавці дослідження: Науково-методичний центр ВФПО, Представництво Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні та Українська Асоціація Маркетингу.
Вибірки роботодавців та здобувачів освіти повністю базуються на інформації, поданій закладами
освіти.
Compilation «100+ Stories of Women and Girls from Russia’s War against Ukraine». Vol. І Compilation «100+ Stories of Women and Girls from Russia’s War against Ukraine». Vol. І

The first volume of this publication contains stories of girls and women whose lives have been changed by the war forever – military officers, territorial defense fighters, medics, diplomats, human rights activists, volunteers, entrepreneurs, refugees, mothers, sisters, daughters.... These are real-life stories they shared in the framework of interviews or wrote down themselves. Their experiences, their opinions, their fates. We pay tribute to girls and women tortured and murdered by Russian occupants and we are grieving for hundreds of those whose lives were taken as a result of this unjustifiable cruelty, nurtured by imperial ambitions and pride for bloodstained «grandeur».
Over safety concerns we don’t mention surnames of some women and girls upon their request along with selected details as they themselves or their relatives are still staying in the occupied territories. As the warfare is not over we are not able to present the full range of stories from our defenders and medics in military hospitals. Some photos are blurred due to similar reasons. But we do hope that after the end of the war, these stories will be republished in full and help punish war criminals!
The views expressed by women and girls in this publication are their personal views, which are presented without censorship. Their judgments do not necessarily reflect the views of the Friedrich Ebert Foundation or organizations where compilers work.
100_stories_vol_I_ENG.pdf
Збірка «100+ історій жінок та дівчат у війні Росії проти України. Том 2 / уклад. : О. Бучинська, О. Давліканова, І. Лилик, О. Яшкіна та ін; за ред. О. Давліканової. — Київ: ТОВ «ВІСТКА», 2022. — 170 c. Збірка «100+ історій жінок та дівчат у війні Росії проти України. Том 2 / уклад. : О. Бучинська, О. Давліканова, І. Лилик, О. Яшкіна та ін; за ред. О. Давліканової. — Київ: ТОВ «ВІСТКА», 2022. — 170 c.

Реальні історії реальних людей
Збірка «100+ історій жінок та дівчат у війні Росії проти України. Том 1 / уклад. : О. Бучинська, О. Давліканова, І. Лилик, О. Яшкіна та ін; за ред. О. Давліканової. — Київ: ТОВ «ВІСТКА», 2022. — 170 c. Збірка «100+ історій жінок та дівчат у війні Росії проти України. Том 1 / уклад. : О. Бучинська, О. Давліканова, І. Лилик, О. Яшкіна та ін; за ред. О. Давліканової. — Київ: ТОВ «ВІСТКА», 2022. — 170 c.

В першому томі збірки представлено половину зі 100+ історій жінок та дівчат, чиї життя назавжди змінила війна, – військовослужбовиць, захисниць з територіальної оборони, медиків, дипломаток, право-захисниць, активісток, волонтерок, підприємиць, біженок, матерів, сестер, доньок... Всі історії ці жінки тадівчата розповіли або записали самостійно. Це їхні долі, їхній досвід, їхній погляд. Ми також віддаємо шану вбитим і закатованим російськими загарбниками жінкам та дівчатам, чиї життя було передчасно
відібрано нічим невиправданою жорстокістю, замішаною на імперських амбіціях та почутті гордості за «велич» на крові. З міркувань безпеки ми наразі не публікуємо прізвища деяких жінок та дівчат на їхнє прохання, як і певні деталі їхніх історій, адже у них залишились родичі на окупованих територіях. Також, допоки триває війна, ми не можемо представити повний спектр історій захисниць та медиків у воєнних госпіталях.
З тих же причин деякі фото заблюрені. Але ми сподіваємося, що після закінчення війни, всі історії будуть розказані повністю та допоможуть покарати винних у воєнних злочинах
GENDER NON-DISCRIMINATION IN ADVERTISING: THE STRUGGLE AND VICTORY OF UKRAINE, 2022. GENDER NON-DISCRIMINATION IN ADVERTISING: THE STRUGGLE AND VICTORY OF UKRAINE, 2022.

Friedrich Ebert Foundation Office in Ukraine. The publication depicts a ten-year long journey of Ukraine to establishing a framework for compliance of the market to the principle of gender non-discrimination in advertising. As of 2022 Ukraine has both the most progressive legislation with regard to preventing discriminatory malpractices and an efficient self-regulation mechanism.

GENDER.pdf
Аналітичний звіт «Дослідження ставлення населення України до дискримінаційної за ознакою статі реклами» Аналітичний звіт «Дослідження ставлення населення України до дискримінаційної за ознакою статі реклами»

В аналітичному звіті.pdf подано результати дослідження сприйняття громадян(к)ами України сексистської реклами. Висновки ґрунтуються на всеукраїнському репрезентативному опитуванні та результатах експериментів, проведених зокрема за допомогою технології eye-tracker. 
Аналітичний звіт «Думки здобувачів про дуальну освіту» за результатами дослідження обізнаності здобувачів про дуальну форму здобуття освіти та досвіду учасників пілотного проєкту із її запровадження на рівні фахової передвищої та вищої освіти України» Аналітичний звіт «Думки здобувачів про дуальну освіту» за результатами дослідження обізнаності здобувачів про дуальну форму здобуття освіти та досвіду учасників пілотного проєкту із її запровадження на рівні фахової передвищої та вищої освіти України»

Скачать.pdf
Навчальний посібник. Особливості розгляду справ про порушення законодавства про рекламу в частині дискримінації за ознакою статі Навчальний посібник. Особливості розгляду справ про порушення законодавства про рекламу в частині дискримінації за ознакою статі

Навчальний посібник. Особливості розгляду справ про порушення законодавства про рекламу в частині дискримінації за ознакою статі
АНАЛІТИЧНИЙ ЗВІТ «Думки роботодавців про дуальну освіту» за результатами дослідження обізнаності роботодавців про дуальну форму здобуття освіти та досвіду участі у пілотному проєкті із її запровадження на рівні        фахової передвищої та вищої освіти Ук АНАЛІТИЧНИЙ ЗВІТ «Думки роботодавців про дуальну освіту» за результатами дослідження обізнаності роботодавців про дуальну форму здобуття освіти та досвіду участі у пілотному проєкті із її запровадження на рівні фахової передвищої та вищої освіти Ук

Українська Асоціація Маркетингу в партнерстві з Представництвом Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні (ФФЕ), Федерацією металургів України, Науково-методичним центром вищої та фахової передвищої освіти та WoW HR Volunteer Initiative провели дослідження серед роботодавців України з метою визначення рівня їхньої обізнаності про дуальну форму здобуття освіти (ДФЗО) та готовності долучатися до організації навчання здобувачів освіти за такою формою; а також задля вивчення реального досвіду тих роботодавців, які беруть участь у реалізації експерименту в рамках Наказу Міністерства освіти і науки України (МОН) №1296 від 15.10.2019 «Щодо запровадження пілотного проєкту у закладах фахової передвищої та вищої освіти з підготовки фахівців за дуальною формою здобуття освіти».

Аналітичний звіт


1    2    3    4    5