Українська Асоціація Маркетингу
Сьогодні:
03
Субота
Грудень 2022
РУС УКР ENG
Персональний вхід:   Логін: Пароль: Забули пароль? Зареєструватися
Пошук по сайту: Пошук

Регіональні представництва ІГКР
->
14.11.2012 Перше засідання Індустріального Гендерного Комітету з Реклами Перше засідання Індустріального Гендерного Комітету з Реклами

11 вересня 2012 року відбулося перше засідання Індустріального Ґендерного Комітету з Реклами. Засідання було присвячено підготовці експертного висновку на відповідне звернення Експертної ради з питань розгляду звернень за фактами дискримінації за ознакою статі при Міністерстві соціальної політики України.

  ...
14.11.2012 Тренінг у Львові в рамках міжнародної конференції "Маркетинг та логістика в системі менеджменту" Тренінг у Львові в рамках міжнародної конференції "Маркетинг та логістика в системі менеджменту"

Українська асоціація маркетингу в партнерстві з Представництвом Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні провела тренінг на тему «Стандарти недискримінаційної реклами за ознакою статі в Україні». Сім провідних ґендерних організацій підписали Стандарт недискримінаційної реклами та приєдналися до діяльності Індустріального ґендерного комітету.

Захід проходив 9 листопада 2012 року в м. Львів, вул. Степана Бандери, 12, Національний університет «Львівська політехніка», корпус 4.

  ...
26.10.2012 Тренінг у Львові Тренінг у Львові

Українська асоціація маркетингу в партнерстві з Представництвом Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні проводять тренінг на тему «Стандарти недискримінаційної реклами за ознакою статі в Україні».

Метою тренінгу є обговорення прийнятих українськими фаховими асоціаціями Стандартів недискримінаційної реклами за ознакою статі, ознайомлення з міжнародним досвідом саморегулювання в цій сфері, формування діалогу та взаєморозуміння з представниками рекламних агентств, провідних регіональних ЗМІ, клієнтів, викладачів вузів.

Захід проходитиме 9 листопада 2012 року в м. Львів, вул. Степана Бандери, 12, Національний університет «Львівська політехніка», корпус 4.

  ...

Новини 61 - 63 из 63
Начало | Пред. | 1 2 3 4 5 6 7 | След. | Конец