Українська Асоціація Маркетингу
Сьогодні:
03
Субота
Грудень 2022
РУС УКР ENG
Персональний вхід:   Логін: Пароль: Забули пароль? Зареєструватися
Пошук по сайту: Пошук

Регіональні представництва ІГКР
->

Міжнародне співробітництво

Міжнародне співробітництво

З 12 по 17 травня 2013 року Ірина Лилик, генеральний директор Української асоціації маркетингу, в складі делегації представниць Мережі Центрів ґендерної освіти при ВНЗ відвідала Брюссель з візитом, організованим Фондом ім. Фрідріха Еберта, для обміну досвідом з питань впровадження ґендерного мейнстрімінгу в систему освіти. Крім того, велику увагу було приділено двостороннім відносинам Україна-ЄС.
Учасниці зустрілись з представниками Європарламенту, Єврокомісії, дослідницьких центрів, університетів, міжнародних та неурядових організацій. Поїздка не тільки сприяла розробці нових ідей щодо шляхів включення ґендерного підходу в освітній процес, але й дозволила встановити контакти для обміну досвідом на українських теренах.
Робота Мережі центрів ґендерної освіти направлена на реалізацію державної політики із забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків та дотримання взятих Україною зобов’язань щодо забезпечення ґендерної рівності.
Крім того, пані Ірина зустрілась з проф. Олівером Греєм, генеральним директором Європейського Альянсу зі Стандартів Реклами, та обговорила подальші плани співпраці з Індустріальним Ґендерним Комітетом з Реклами та Українською асоціацією маркетингу.


Вернуться к списку