Украинская Ассоциация Маркетинга
Сегодня:
02
Пятница
Июнь 2023
РУС УКР ENG
Персональный вход:   Логин: Пароль: Забыли пароль? Зарегистрироваться
Поиск по сайту: Найти

Региональные представительства ИГКР
Все об исследованиях
Мы на facebook
-> Индустриальный Гендерный Комитет по Рекламе

Предупреждение проявлений сексистской рекламы: инструменты местных органов власти и взаимодействие с гражданским обществом, Ивано-Франковск

Колеги!

Міністерство соціальної політики України, Індустріальний гендерний комітет з реклами, Громадська організація «Українська Асоціація Маркетингу» в партнерстві з Представництвом Фонду імені Фрідріха Еберта в Україні за підтримки Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів за участю Департаменту соціальної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації та Івано-Франківський національний технічний університет нафти та газу проводять семінар на тему «Попередження проявів сексистської реклами: інструменти місцевих органів влади та взаємодія із громадянським суспільством».

Мета семінару: налагодити співпрацю між громадськими організаціями та представниками державних органів влади та місцевого самоврядування задля попередження появи та розповсюдження дискримінаційної реклами.

Учасники семінару також отримають навички фахового обґрунтування при визначенні реклами як дискримінаційної згідно діючого законодавства та на базі критеріїв, прийнятих українськими рекламістами та маркетологами.

Дата події: 21 лютого 2018 року

Час проведення: 9.30-16.30

Локація: Івано-Франківський національний технічний університет нафти та газу корпус 7, конференц –зал 7101, м. Івано-Франківськ, вул. Карпатська, 15 (заїзд з вул. Берегової).

Контактні особи:

Стельмах Галина Любомирівна - начальник відділу сім’ї та програм соціального розвитку Департаменту соціальної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації; тел. (0342)50-30-81.

Перевозова Ірина Володимирівна - голова Івано-Франківського Регіонального Представництва Індустріального гендерного комітету з реклами та Івано-Франківської обласної організації «Українська Асоціація Маркетингу», завідувач кафедри маркетингу і контролінгу Івано-Франківський національний технічний університет нафти та газу; тел. (0342)725851.


Вернуться к списку