Украинская Ассоциация Маркетинга
Сегодня:
02
Пятница
Июнь 2023
РУС УКР ENG
Персональный вход:   Логин: Пароль: Забыли пароль? Зарегистрироваться
Поиск по сайту: Найти

Региональные представительства ИГКР
Все об исследованиях
Мы на facebook
-> Индустриальный Гендерный Комитет по Рекламе

“Попередження проявів сексистської реклами: інструменти місцевих органів влади та взаємодія із громадянським суспільством”, Одеса, 16 червня 2017 року

“Попередження проявів сексистської реклами: інструменти місцевих органів влади та взаємодія із громадянським суспільством”, Одеса, 16 червня 2017 року

16 червня 2017 року у м. Одесі відбувся семінар на тему: “Попередження проявів сексистської реклами: інструменти місцевих органів влади та взаємодія із громадянським суспільством”. Захід проведено в рамках проекту „Розробка та впровадження механізму попередження появи дискримінаційної реклами в інформаційному просторі”, що реалізується Міністерством соціальної політики України в партнерстві з Фондом ім. Фрідриха Еберта.

У семінарі взяли участь представник Мінсоцполітики та Індустріального Гендерного Комітету з реклами, представники місцевих органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, представники обласного центру зайнятості, профспілок працівників соціальної сфери та інші.
Учасникам семінару було презентовано роботу Експертної ради з питань запобігання та протидії дискримінації за ознакою статі при Міністерстві соціальної політики України, а також акцентовано увагу на важливості підвищення обізнаності фахівців місцевих органів виконавчої влади та місцевого самоврядування щодо шляхів попередження та протидії дискримінації за ознакою статі та налагодження взаємодії з регіональними представництвами Індустріального Гендерного Комітету з Реклами.

Під час заходу було наголошено, що у сфері попередження проявів сексистської реклами залишається низка питань, для вирішення яких потрібно консолідувати зусилля органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та громадськості, напрацювати механізми взаємодії у цьому напрямку та виробити дієвий алгоритм подальших кроків з метою досягнення сталих позитивних результатів.

Учасники семінару отримали нові знання, обмінялися досвідом та надали конструктивні пропозиції, зокрема, створити Експертну раду з питань запобігання та протидії дискримінації за ознакою статі при виконавчому комітеті Одеської міської ради, провести навчальні тренінги для рекламодавців, виробників і розповсюджувачів реклами в області.


Вернуться к списку