Украинская Ассоциация Маркетинга
Сегодня:
02
Пятница
Июнь 2023
РУС УКР ENG
Персональный вход:   Логин: Пароль: Забыли пароль? Зарегистрироваться
Поиск по сайту: Найти

Региональные представительства ИГКР
Все об исследованиях
Мы на facebook
-> Индустриальный Гендерный Комитет по Рекламе

Відкритий лист до компанії Henkel

Голові відділу корпоративних комунікацій «Henkel»

у Центральній та Східної Європі, Середньої Азії та Африці.

Шановна Кетрін Шульцман!

Звертаємося до Вас від імені Індустріального Ґендерного Комітету з Реклами (ІҐКР), у зв’язку із виходом реклами Bref кубики для зливного бачка, в яких використовуються стікери в кольорах державного прапору України. Ми розглядаємо цю рекламу як приниження гідності України, порушення законодавства та міжнародних етичних принципів.


Ми переконані, що Ваша добра воля щодо припинення цієї рекламної кампанії сприятиме більш позитивному ставленню цільового ринку до Вашої марки, росту продажів та зміцненню позицій компанії. 


Будемо вдячні, якщо компанії Henkel повідомить ІҐКР про своє рішення та вжиті заходи. Сподіваємось на Ваше розуміння та співпрацю.

З повагою,


Секретаріат ІҐКР

http://www.uam.in.ua/gkr/

for.good.ad@gmail.com

ІГКР було створено з метою впровадження механізмів саморегуляції рекламного ринку України та попередження розповсюдження сексистської реклами, покликаний надавати експертні висновки на скарги громадян на рекламу, яка ображає людську гідність, та сприяти цивілізованому врегулюванню спірних питань через діалог між суспільством, компаніями-замовниками та творцями реклами.

ІГКР об’єднує 12 фахових асоціацій: ВГО «Українська асоціація маркетингу», ВГО «Всеукраїнська рекламна коаліція», Творчий союз «Спілка рекламістів України», МГО «Школа рівних можливостей», ВГО «Українська асоціація директ - маркетингу», ВГО «Індустріальний телевізійний комітет», МГО «Міжнародна асоціація маркетингових ініціатив », ВГО «Жіночий консорціум України», ВГО «Асоціація зовнішньої реклами України», ЖОМГО «Паритет», Українську Асоціацію Меблевиків, Асоціацію «Всеукраїнський Союз Виробників Будівельних Матеріалів Та Виробів».Вернуться к списку