Украинская Ассоциация Маркетинга
Сегодня:
30
Суббота
Май 2020
Персональный вход:   Логин: Пароль: Забыли пароль? Зарегистрироваться
Поиск по сайту: Найти
 

-> Опросы

Доверяете ли Вы результатам маркетинговых исследований?

Обязательно ли участвовать во всех опросах, которые присылают компании?
-> Горячие темы форума
-> честная реклама: это реально?
-> Организация иссследований в маркетинге
-> Дизайн виставок
-> Качество или количество
-> Организация маркетинговой деятельности на предприятии
Другие темы форума

Региональные представительства ИГКР
Все об исследованиях
Научные конференции
Отчеты о работе УАМ
-> Новостиза 2015 год RSS

1    2    3    4    5    6    7   


24.05.2015 Конкурс «Молодь опановує маркетинг» ім. Ігора Ткаченка Конкурс «Молодь опановує маркетинг» ім. Ігора Ткаченка

22 – 23 травня 2015 року відбулася підсумкова конференція10 -го ювілейного Всеукраїнського міжвузівського конкурсу студентських наукових робіт з маркетингу «Молодь опановує маркетинг» ім. Ігора Ткаченка.

На конкурс було подано 38 робіт з 11 університетів України. Переможці:

1-е місце зайняла студентка НТУУ «КПІ» Тарасенко Олена Миколаївна за роботу на тему: Репозиціонування диванів «Венето», науковий керівник ст. викладач Черненко О.В.

2-е місце посіла студентка Запорізького національного університету Піун Маргарита за роботу на тему: «Визначення потенціалу та перспектив розвитку ринку органічної продукції в Україні», науковий керівник к.е.н., доцент Череп О.Г.


3-те місце дісталося студентці НТУУ «КПІ» Альоні Говтвяниці за роботу на тему: «Аналіз доцільності виходу ТОВ «Віннер Автомотів» з новою послугою на промисловий ринок», науковий керівник к.е.н., доц. Діброва Т.Г

  ...
08.05.2015 Міжнародний Форум «Принципи дуальної освіти: можливості впровадження в систему освіти в Україні»

ВГО «Українська Асоціація Маркетингу» та Представництво Фонду імені Фрідріха Еберта в Україні запрошують представників ВНЗ, підприємств, фахових асоціацій, об’єднань роботодавців та всіх зацікавлених на Міжнародний Форум «Принципи дуальної освіти: можливості впровадження в систему освіти в Україні», який відбудеться 24-25 червня 2015 у приміщенні головного корпусу КНЕУ ім. Вадима Гетьмана (проспект Перемоги 54/1, конференц-зал). Початок реєстрації о 09.30.

Основна мета Форуму – визначення та поширення дієвих механізмів співпраці вищих навчальних закладів та представників ринку праці в нових умовах функціонування вишів.
Захід проходить в рамках проекту «Удосконалення системи освіти заради кращої конкурентоспроможності молоді на ринку праці».

Для участі у Форумі просимо зареєструватися за електронною адресою:
umaukr@mail.ru вказавши ПІБ, посаду та контактні дані. В темі листа вкажіть "Форум - дуальна освіта".
Программа Форуму www.uam.in.ua
  ...
28.04.2015 Лекция - вебинар «Сексизм в рекламе». Лекция - вебинар «Сексизм в рекламе». Лекция - вебинар «Сексизм в рекламе».

23 апреля 2015 на базе Криворожского Государственного коммерческо - экономического техникума, генеральным директором Украинской Ассоциации Маркетинга, Ответственным секретарем Индустриального Гендерного Комитета по Рекламы Ириной Лилик, была прочитана лекция - вебинар «Сексизм в рекламе». Региональный представитель Украинской Ассоциации Маркетинга, Артем Сафоненко пригласил на лекцию преподавателей техникума, а также студентов, которые изучают рекламную деятельность и заинтересованы в расширении своих компетенций в этой сфере. Конкретные примеры гендерной дискриминации в наружной рекламе вызвали оживленную дискуссию. Обсуждение расширило уровень информированности студентов о проблемах сексизма и недобросовестной конкуренции. Студенты высказали мнение, что они более подробно изучат европейский и украинский опыт предотвращения появления дискриминационной рекламы во время подготовки научных работ под руководством: к.э.н. Артема Сафоненко, Валентины Галямар, Ириной Белой.
  ...
23.04.2015 21 квітня 2015 року Чернівецьке Представництво ІГК з Реклами у партнерстві з Фондом Фрідріха Еберта в Україні 21 квітня 2015 року Чернівецьке Представництво ІГК з Реклами у партнерстві з Фондом Фрідріха Еберта в Україні 21 квітня 2015 року Чернівецьке Представництво ІГК з Реклами у партнерстві з Фондом Фрідріха Еберта в Україні

21 квітня 2015 року Чернівецьке Представництво Індустріального Гендерного Комітету з Реклами у партнерстві з Фондом Фрідріха Еберта в Україні провело засідання круглого столу "Розміщення зовнішньої реклами в історичному центрі м. Чернівців: випадки гендерної дискримінації". Захід проходив у Чернівецькому торговельно-економічному інституті КНТЕУ.

Під час роботи круглого столу відбулась дискусія з проблем розміщення зовнішньої реклами в містах України та історичному центрі міста Чернівці, обговорювалися основні законодавчі аспекти регулювання та механізмів надання дозволів на розміщення зовнішньої реклами. Наглядно були продемонстровані варіанти розміщення зовнішньої реклами в Україні та за кордоном, наводились приклади виявлення гендерної дискримінації в зовнішній рекламі міста Чернівці. 

  ...
22.04.2015 Всеукраїнське студентське кейс-змагання з маркетингу Rising Industrial Marketing StarsВсеукраїнське студентське кейс-змагання з маркетингу Rising Industrial Marketing Stars Всеукраїнське студентське кейс-змагання з маркетингу Rising Industrial Marketing Stars

18 квітня в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут» відбулася фінальна частина IX Всеукраїнського студентського кейс-змагання з маркетингу Rising Industrial Marketing Stars, організованого кафедрою промислового маркетингу НТУУ «КПІ».
  ...
16.04.2015 Постійна комісія Київської міської ради з інформаційної політики та реклами прийняла рішення про взаємодію з Індустріальним Ґендерним Комітетом з Реклами Постійна комісія Київської міської ради з інформаційної політики та реклами прийняла рішення про взаємодію з Індустріальним Ґендерним Комітетом з Реклами

14 квітня 2015 року на засіданні Постійної комісії Київської міської ради з інформаційної політики та реклами було представлено роботу ІГКР та прийнято рішення щодо співпраці в інформаційної та експертній сфері. Планується об’єднати зусилля підгрупи з перевірки резонансних рекламних об’єктів в місті Києві та ІГКР з метою залучення фахової спільноти та громадськості для припинення розповсюдження такої реклами та запобігання її появи в майбутньому
  ...
15.04.2015 Совместное заседание клуба Директоров исследовательских компаний и клиентского MRP Club

 состоится 16 апреля в 17.00 по адресу
Ул. Большая Васильковская, 72, 1 подъезд, 8 этаж
компания МАСМИ Украина
Ближайшее метро Олимпийское
Тема: Обсуждение анкеты «Исследователи глазами клиентов»
Просим подтвердить свое участие по электронной почте umaukr@mail.ru 


  ...
10.04.2015 Уважаемые коллеги! Уважаемые коллеги!

Примите наши поздравления с праздником Светлого Христова Воскресения – Пасха – главное событие года для православных христиан.
Наша Маркетинг газета под стать празднику.
Мы выбрали цвет весны, молодой зелени.
Мы выбрали новую программу для доставки газеты SendExpert.
Надеемся, что новое принесет радость и светлое пасхальное настроение

Ирина Лылык, руководитель проекта
Мария Струпова, выпускающий редактор
  ...
08.04.2015 Короткий список робіт, поданих на конкурс ім. Ігоря Ткаченка "Молодь опановує маркетинг", 2015 р. (Short list)

список подано за алфавітом
  ...
05.04.2015 На економічному факультеті Запорізького національного університету обговорювали сексизм у рекламі На економічному факультеті Запорізького національного університету обговорювали сексизм у рекламі

14 березня за ініціативи декана економічного факультету Алли Череп та за підтримки викладачів економічного факультету на базі 3 корпусу ЗНУ відбувся круглий стіл на тему «Сексизм у рекламі».
Тема викликала жвавий інтерес у студентів з першого по четвертий курси — 214 аудиторія 3 корпусу ЗНУ була заповнена вщент не тільки студентами, а й викладачами факультету та запрошеними гостями.
  ...

1    2    3    4    5    6    7