Украинская Ассоциация Маркетинга
Сегодня:
30
Суббота
Май 2020
Персональный вход:   Логин: Пароль: Забыли пароль? Зарегистрироваться
Поиск по сайту: Найти
 

-> Опросы

Доверяете ли Вы результатам маркетинговых исследований?

Обязательно ли участвовать во всех опросах, которые присылают компании?
-> Горячие темы форума
-> честная реклама: это реально?
-> Организация иссследований в маркетинге
-> Дизайн виставок
-> Качество или количество
-> Организация маркетинговой деятельности на предприятии
Другие темы форума

Региональные представительства ИГКР
Все об исследованиях
Научные конференции
Отчеты о работе УАМ
-> Новостиза 2014 год RSS

1    2    3    4    5    6    7    8   


29.06.2014 Уважаемые коллеги! Уважаемые коллеги!

Коллеги! Пересилаю інформацію щодо військових з 13 чернігівського батальону МРО, що зараз на Луганщині. Є перелік всього необхідного, але головна проблема оперативний зв'язок - доводиться координувати роботу підрозділів по мібільному, який ще не всюди є.  
  ...
28.06.2014 Відбувся круглий стіл щодо громадського контролю та саморегулювання у рекламній галузі Відбувся круглий стіл щодо громадського контролю та саморегулювання у рекламній галузі

Сумський державний університет у партнерстві з Українською Асоціацією Маркетингу та Представництвом Фонду імені Фрідріха Еберта в Україні проводить круглий стіл на тему «Регіональне Представництво Індустріального Гендерного Комітету з Реклами в Сумській області. Громадський контроль та саморегулювання у рекламній галузі»
  ...
22.06.2014 Читайте 3 номер журнала "Маркетинг в Україні" Читайте 3 номер журнала "Маркетинг в Україні"

СКОРО РАССВЕТ, ВЫХОД…ЕСТЬ: ЭКСПЕРТЫ РЫНКА МАРКЕТИНГОВЫХ КОММУНИКАЦИЙ О СТРАТЕГИЯХ УСПЕШНОГО ПРЕОДОЛЕНИЯ КРИЗИСА
«Разворот» тренда в сторону, противоположную «эффекту толпы» требует сингулярного поведения критической массы лидеров рынка, тех, кто способен формировать общественное мнение, а не следовать ему. На примере данного блиц-опроса мы видим, что такой шанс существует. И грех будет им не воспользоваться.  ...
21.06.2014 ПРИГЛАШАЕМ! ПРИГЛАШАЕМ! ПРИГЛАШАЕМ!

27 червня 2014р. ВГО «Українська Асоціація Маркетингу» в партнерстві з Представництвом Фонду ім.Фрідріха Еберта в Україні проводять конференцію «Законодавчі рамки для ефективної співпраці сфери освіти з ринком праці:
чи відкриваються нові можливості законопроектом «Про вищу освіту»?».

На заході представники освітньої сфери, ринку праці, державних установ та громадських організацій зможуть обговорити можливості модернізації механізмів співпраці задля покращення якості освіти та підвищення конкурентоспроможності та рівня зайнятості молоді.

Початок реєстрації о 9.30. Місце проведення: Київ, проспект Перемоги 37,
корпус №6, зала засідань Адміністративної ради НТУУ «КПІ»

Для участі у заході, будь-ласка, надішліть имейл до 25.06.14 (9.00) на
umaukr@mail.ru, вказавши повне імя, місце роботи, посаду та контактну

інформацію.

Програма.pdf  ...
21.06.2014 КВАЛИФИКАЦИОННЫЕ ЭКЗАМЕНЫ В НТУУ «КПИ» КВАЛИФИКАЦИОННЫЕ ЭКЗАМЕНЫ В НТУУ «КПИ»

18 июня в НТУУ «КПИ» состоялись квалификационные экзамены Украинской Ассоциации Маркетинга на соответствие должности «менеджер по маркетинговым исследованиям». Экзамен проходил в два этапа: письменный экзамен содержал вопросы по статистическому обеспечению маркетинговых исследований.
  ...
20.06.2014 Засідання Дніпропетровської обласної організації «Українська Асоціація Маркетингу» Засідання Дніпропетровської обласної організації «Українська Асоціація Маркетингу»

16-17 червня Дніпропетровська обласна організація «Українська Асоціація Маркетингу», яку очолює проф. Тетяна Решетілова провела щорічне засідання обласної організації, на якому були представлені результати роботи та обговорені плани діяльності на наступний рік.
Пріоритетними напрямками були визначені: проведення досліджень в галузі маркетингу спільно з «Навчально-науковим Центром маркетингових технологій» (mk.nmu.org.ua), впровадження цивілізованих норм роботи на ринок реклами та маркетингу, участь у розробці професійних стандартів для маркетологів.
Ірина Лилик, яка була запрошена на засідання, провела також відкриту лекцію для студентів та аспірантів Національного гірничого університету на тему «Індустрія маркетингових досліджень в Україні».
  ...
03.06.2014 Читайте Маркетинг газету, май 2014 Читайте Маркетинг газету, май 2014

Дорогие друзья!
Маркетологи в очередной раз, доказали и показали свое мастерство и профессионализм. В мае провели много мероприятий: конкурс «Молодежь осваивает маркетинг им. Игоря Ткаченко», конкурс журналистских материалов об информационных войнах.
ИТ-специалисты и общественные активисты создали инновационные решения для Киева как "Умного города".
Успешно состоялся Всеукраинский форум «Дни Интернет-маркетинга» 2014!
Компания GfK-ЮКРЕЙН провела исследования: «Потребительские настроения в Украине, Апрель 2014».
Об этом и многом другом мы расскажем вам на страницах «Маркетинг – газеты».

С уважением
Мария Струпова, выпускающий редактор
  ...
31.05.2014 Співпраця з медіа

30 травня 2014 року Ірина Лилик, Генеральний Директор ВГО "Українська Асоціація Маркетингу", виступила на тренінгу для журналістів "Роль медіа у подоланні гендерних стереотипів і дискримінації", що реалізується Інститутом розвитку регіональної преси (ІРРП) та Національним демократичним Інститутом (НДІ) за підтримки Уряду Швеції в рамках проекту «Україна: просування жінок в якості політичних лідерів».  

Було представлено Стандарт недискримінаційної реклами за ознакою статі та роботу Індустріального Гендерного Комітету з Реклами, створені у співпраці з Представництвом Фонду ім.Фрідріха Еберта в Україні. 

  ...
29.05.2014 Заседание Клуба директоров исследовательских компаний

27 мая состоялось заседание членов Клуба директоров исследовательских компаний УАМ. Повестка дня: Подготовка к проведению исследования «Маркетинг и маркетинговые исследовательские агентства глазами клиентов».
  ...
26.05.2014 Визначені найкращі молоді дослідникиВизначені найкращі молоді дослідники Визначені найкращі молоді дослідники

16-17 травня 2014 року в рамках Всеукраїнської наукової студентської конференції «Молодь опановує маркетинг» пройшло нагородження переможців конкурсу наукових студентських робіт імені Ігоря Ткаченка.

Подробно.pdf

  ...

1    2    3    4    5    6    7    8