Украинская Ассоциация Маркетинга
Сегодня:
12
Понедельник
Апрель 2021
Персональный вход:   Логин: Пароль: Забыли пароль? Зарегистрироваться
Поиск по сайту: Найти
 

-> Опросы

Доверяете ли Вы результатам маркетинговых исследований?

Обязательно ли участвовать во всех опросах, которые присылают компании?
-> Горячие темы форума
-> честная реклама: это реально?
-> Организация иссследований в маркетинге
-> Дизайн виставок
-> Качество или количество
-> Организация маркетинговой деятельности на предприятии
Другие темы форума

Региональные представительства ИГКР
Все об исследованиях
Научные конференции
Отчеты о работе УАМ
-> Новостиза 2014 год RSS

1    2    3    4    5    6    7    8   


18.10.2014 Четырнадцатая Международная Научно-Практическая Конференция «Маркетинг в Украине»

Цель конференции: определение основных тенденций развития маркетинга в Украине, ознакомления с новейшими технологиями маркетинга, обсуждение практики преподавания маркетинга, обмен опытом с зарубежными коллегами.  

Целевая аудитория: маркетологи, руководители маркетинговых подразделений предприятий, преподаватели ведущих вузов страны.

Основные секции:
• Маркетинговые исследования
• Образование и квалификация маркетологов
• Лучшие практики применения маркетинговых технологий в Украине
• Маркетинг в условиях войны и кризиса
• Интернет маркетинг

  ...
18.10.2014 Х ювілейна Міжнародна науково-практична конференція студентів та молодих вчених «MAJESTY OF MARKETING»

Кафедра маркетингу Державного ВНЗ «Національній гірничий університет» запрошує прийняти участь у Х ювілейній Міжнародній науково-практичній конференції студентів та молодих вчених «MAJESTY OF MARKETING» 3-4 грудня 2014 р. (Робоча мова конференції – англійська)

Сайт кафедри маркетингу ДВНЗ «НГУ»
http://mk.nmu.org.ua (розділ «Студентські конференції»)

Контакт організаторів marketing-konf@mail.ru 

  ...
13.10.2014 ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ МОЛОДИХ УЧЕНИХ ТА СТУДЕНТІВ

«Актуальні проблеми та перспективи розвитку маркетингового управління»

Київський національний університет технологій та дизайну запрошує молодих учених та студентів Вашого навчального закладу взяти участь у Всеукраїнській науковій конференції молодих учених та студентів «Актуальні проблеми та перспективи розвитку маркетингового управління», яка відбудеться 14 листопада 2014 року (заїзд та реєстрація учасників – 13.11.2014 р.).

  ...
11.10.2014 Маркетинг газета Маркетинг газета

Шановні колеги!
Висловлюємо слова підтримки нашим захисникам, котрі дають можливість нам стабільно працювати і надію на світле, щасливе майбутнє!
В цьому номері ми висвітлюємо вам результати дослідження громадської думки щодо прийняття Верховною Радою Закону про амністію (звільнення від відповідальності) учасників незаконних збройних формувань в Донецькій та Луганській областях.
Також маркетологи плідно працювали над відповідями на виклики сучасної системи навчання, залученням громадськості до формування рамок кваліфікацій юридичних професій; конвергентним newsroom та іншим цікавим матеріалом.
 Бажаємо всім миру та професійних успіхів!

Ірина Лилик
генеральний директор
Української Асоціації Маркетингу
Національний представник
ESOMAR в Україні

Марія Струпова
Випускаючий редактор «Маркетинг газета»
  ...
08.10.2014 О чем пишут маркетологи и рекламисты в 85 номере журнала ««Маркетинг в Україні» О чем пишут маркетологи и рекламисты в 85 номере журнала ««Маркетинг в Україні»

«Маркетинг в Україні», №4, 2014

ЭКВАТОР ГОДА: ПРОГНОЗ РЫНКА МАРКЕТИНГОВЫХ СЕРВИСОВ НА 2014 ГОД

ОБЪЕМ РЕКЛАМНОГО РЫНКА УКРАИНЫ 2014. ОБНОВЛЕННЫЙ ЭКСПЕРТНЫЙ ПРОГНОЗ ВСЕУКРАИНСКОЙ РЕКЛАМНОЙ КОАЛИЦИИ

КАК ВЫБРАТЬ РЕКЛАМНОЕ АГЕНТСТВО СЕГОДНЯ?

ДЕЯТЕЛЬНОСТЬ ИНДУСТРИАЛЬНОГО ГЕНДЕРНОГО КОМИТЕТА ПО РЕКЛАМЕ: ЛЕТО 2014

ДОСЛІДЖЕННЯ СПОЖИВЧИХ ПЕРЕВАГ НА РИНКУ БЕЗАЛКОГОЛЬНОЇ ПРОДУКЦІЇ І

СОКІВ ЯК ПЕРЕДУМОВА ПЛАНУВАННЯ ЗБУТОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ВИРОБНИЧИХ ПІДПРИЄМСТВ

 И другие статьи по маркетингу и рекламе  

  ...
05.10.2014 Конференция заведующих кафедрами маркетинга, 3 октября, КНТЭУ Конференция заведующих кафедрами маркетинга, 3 октября, КНТЭУ

Ирина Лылык, генеральный директор Украинской Ассоциации Маркетинга выступила на Конференции заведующих кафедрами маркетинга, которая состоялась 3 октября 2014 г. в КНТЭУ. Она отметила, что конференция – это наиболее правильное место для обсуждения и принятия образовательных стандартов. Именно сообщество ученых и ведущих практиков сегодня могут и должны решать совместно вопросы образования маркетологов.  
  ...
17.09.2014 Міжнародна науково-практична конференція «Дуальна освіта як відповідь на виклики, що стоять перед сучасною системою української освіти»Міжнародна науково-практична конференція «Дуальна освіта як відповідь на виклики, що стоять перед сучасною системою української освіти»Міжнародна науково-практична конференція «Дуальна освіта як відповідь на виклики, що стоять перед сучасною системою української освіти» Міжнародна науково-практична конференція «Дуальна освіта як відповідь на виклики, що стоять перед сучасною системою української освіти»

 Програма.pdf
Адрес проведення м. Київ, проспект Перемоги 37, НТУУ "КПІ", НТБ (площа знань),
конференц – зала №12.
18-19 вересня 2014 р.
Час проведення 10.00-17.00
Контакти організаторів 0677758561, 0506102112, 0939576852
umaukr@mail.ru
  ...
12.09.2014 Общественный контроль и саморегулирование в рекламной отрасли – дискуссия в ОдессеОбщественный контроль и саморегулирование в рекламной отрасли – дискуссия в Одессе Общественный контроль и саморегулирование в рекламной отрасли – дискуссия в Одессе

Украинская Ассоциация Маркетинга, Индустриальный Гендерный Комитет по Рекламы, кафедра маркетинга Одесского национального политехнического университета в партнерстве с Представительством Фонда имени Фридриха Эберта в Украине провели круглый стол на тему: «Общественный контроль и саморегулирования в рекламной отрасли». Дискуссия велась вокруг вопросов саморегулирования отрасли, налаживание сотрудничества с местными органами власти, гендерного равенства и принципов недискриминационной рекламы.
  ...
04.09.2014 Міжнародна науково-практична конференція   «Дуальна освіта - як відповідь на виклики сучасної системи навчання» Міжнародна науково-практична конференція   «Дуальна освіта - як відповідь на виклики сучасної системи навчання» Міжнародна науково-практична конференція   «Дуальна освіта - як відповідь на виклики сучасної системи навчання» Міжнародна науково-практична конференція «Дуальна освіта - як відповідь на виклики сучасної системи навчання»

Всеукраїнська громадська організація «Українська Асоціація Маркетингу» в партнерстві з Представництвом Фонду імені Фрідріха Еберта в Україні та НТУУ «Київський політехнічний інститут», запрошує Вас взяти участь у Міжнародній науково-практичної конференції «Дуальна освіта - як відповідь на виклики сучасної системи навчання», яка відбудеться 18-19 вересня 2014 року.
Мови конференції – українська, російська, англійська
Кращі доповіді будуть надруковані у фахових виданнях НТУУ КПІ та журналі «Маркетинг в Україні».
Участь за запрошенням
З повагою
Організаційний комітет
umaukr@mail.ru 0677758561

сайт www.uam.in.ua

Програма

Реєстрація.doc

  ...
01.09.2014 Маркетинг газета, август Маркетинг газета, август

Шановні колеги!
Цей номер починаємо словами підтримки тим, хто нас захищає, дає можливість робити свою справу та надіятися, що наші мрії та сподівання справдяться.
Цей номер про сьогодення та плани, про дослідження та рекламу, і, зокрема, про боротьбу з дискримінацією в рекламі. Ми вважаємо, що саме зараз, коли наше суспільство стрімко змінюється, всі питання, пов’язані з розвитком громадянського суспільства і боротьбою за цивілізований інформаційний простір, надзвичайно важливі.
Бажаємо всім миру та професійних успіхів!

Ірина Лилик
генеральний директор
Української Асоціації Маркетингу
Національний представник
ESOMAR в Україні

Марія Струпова

Випускаючий редактор
«Маркетинг газета»

  ...

1    2    3    4    5    6    7    8