Украинская Ассоциация Маркетинга
Сегодня:
26
Вторник
Май 2020
Персональный вход:   Логин: Пароль: Забыли пароль? Зарегистрироваться
Поиск по сайту: Найти
 

-> Опросы

Доверяете ли Вы результатам маркетинговых исследований?

Обязательно ли участвовать во всех опросах, которые присылают компании?
-> Горячие темы форума
-> честная реклама: это реально?
-> Организация иссследований в маркетинге
-> Дизайн виставок
-> Качество или количество
-> Организация маркетинговой деятельности на предприятии
Другие темы форума

Региональные представительства ИГКР
Все об исследованиях
Научные конференции
Отчеты о работе УАМ
-> Новостиза 2020 год RSS

1    2   


27.02.2020 Засідання Редакційної колегії журналу «Маркетинг в Україні».  Засідання Редакційної колегії журналу «Маркетинг в Україні».

14 лютого 2020 року відбулося засідання Редакційної колегії журналу «Маркетинг в Україні».  Було присутні 10 членів Редакційної колегії. Основне питання порядку денного засідання:  Про внесення змін до Положення про редакційну колегію журналу „Маркетинг в України”.  Ірина Лилик, президент ГО УАМ, головний редактор журналу «Маркетинг в Україні» підкреслила необхідність приведення Положення про редакційну колегію журналу «Маркетинг в Україні» відповідно до вимог ЗАКОН УКРАЇНИ «Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні» https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2782-12. Вона наголосила, що необхідно врахувати наступні статті Закону та внести відповідні зміни до Положення Про редакційну колегію журналу «Маркетинг в Україні», а саме:

  ...
08.02.2020 Засідання Робочої групи по розробці професійного стандарту «Маркетолог». Засідання Робочої групи по розробці професійного стандарту «Маркетолог».

Коли: 17 лютого 2020, 15.30 – 17.00.

Де: м. Київ, проспект Перемоги 54/1, КНЕУ, головний корпус, ауд 334.

Реєстрація natalisavitska2010@gmail.com iryna.lylyk@kneu.ua Обов’язково вказати ПІБ, посада, контакти (телефон та електрона пошта).

Просимо зареєструватися до 15 лютого для того, щоб отримати документи, які будуть обговорюватися.

Участь за запрошенням.

Керівник Робочої групи професор Наталія Савицька

  ...
07.02.2020 31 січня 2020 року відбувся семінар для суддів адміністративних судів 31 січня 2020 року відбувся семінар для суддів адміністративних судів

31 січня 2020 року відбувся семінар для суддів адміністративних судів на тему: "Міжнародний та український досвід попередження поширення сексистської реклами: співпраця споживачів реклами з судовою гілкою влади". З кожним роком збільшується кількість судових справ з питань дискримінації в рекламі за ознакою статі. На семінарі були обговорені судові практики щодо розгляду справ з дискримінації в рекламі і порушення статей 7 і 8 Закону України «Про рекламу». Був представлений Стандарт недискримінаційної реклами за ознакою статі СОУ 21708654-002-2011. У семінарі також взяли участь представники громадських організацій маркетологів і рекламістів, ДПСС України. Було прийнято рішення об'єднати зусилля в законотворчій діяльності, в тому числі для внесення змін в Закон України «Про рекламу»

  ...
29.01.2020 VІІІ МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА ДИСТАНЦІЙНА КОНФЕРЕНЦІЯ «МЕНЕДЖМЕНТ ТА МАРКЕТИНГ У СКЛАДІ СУЧАСНОЇ ЕКОНОМІКИ, НАУКИ, ОСВІТИ, ПРАКТИКИ» VІІІ МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА ДИСТАНЦІЙНА КОНФЕРЕНЦІЯ «МЕНЕДЖМЕНТ ТА МАРКЕТИНГ У СКЛАДІ СУЧАСНОЇ ЕКОНОМІКИ, НАУКИ, ОСВІТИ, ПРАКТИКИ»

(державне реєстраційне посвідчення Укр ІНТЕІ МОН України від 13.08.2019р. № 433; Матеріали конференції включено до Міжнародного

індексу цитування)

Шановні колеги!

Кафедра фармацевтичного маркетингу та менеджменту Національного фа­рмацевтичного університету Міністерства охорони здоров’я України (м. Харків) запрошує Вас взяти участь у VІІІ Міжнародній науково-практичній дистанцій­ній конференції «МЕНЕДЖМЕНТ ТА МАРКЕТИНГ У СКЛАДІ СУЧАСНОЇ ЕКОНОМІКИ, НАУКИ, ОСВІТИ, ПРАКТИКИ», яка відбудеться 19 березня 2020 року.

irynapestun.nuph@gmail.com

  ...
29.01.2020 Вітаємо Дослідницьку агенцію Info Sapiens з прийняттям у члени Української Асоціації Маркетингу!

Рекомендації надані компанією GfK Ukraine та Umbrella Research.

Голосування відбувалося шляхом електронного голосування – «за» 15 компаній, «проти» - немає

Дослідницька агенція Info Sapiens спеціалізується на проведенні досліджень громадської думки, поведінкових замірах та аналізі даних з вторинних джерел.   ...
24.01.2020 Тренінг «Стандарт НЕдискримінаційної реклами» Тренінг «Стандарт НЕдискримінаційної реклами»

Індустріальний Ґендерний Комітет з Реклами проводить тренінг «Стандарт НЕдискримінаційної реклами», покликаний навчити рекламодавців як відповідати провідним рекламним практикам, не продукуючи відверто дискримінаційний контент. Зважаючи на щорічне збільшення уваги з боку громадськості до питань сексизму в рекламі, появі перших штрафів та судових процесів, Індустріальний Ґендерний Комітет з Реклами запрошує представників відділів маркетингу, реклами та ПР а також юристів Вашої компанії відвідати одноденний тренінг

Контакти організаторів:

0958853525 координатор проекту Олена

For.good.ad@gmail.com

Детально www.uam.in.ua
  ...

1    2