Украинская Ассоциация Маркетинга
Сегодня:
16
Пятница
Апрель 2021
Персональный вход:   Логин: Пароль: Забыли пароль? Зарегистрироваться
Поиск по сайту: Найти
 

-> Опросы

Доверяете ли Вы результатам маркетинговых исследований?

Обязательно ли участвовать во всех опросах, которые присылают компании?
-> Горячие темы форума
-> честная реклама: это реально?
-> Организация иссследований в маркетинге
-> Дизайн виставок
-> Качество или количество
-> Организация маркетинговой деятельности на предприятии
Другие темы форума

Региональные представительства ИГКР
Все об исследованиях
Научные конференции
Отчеты о работе УАМ
-> Новостиза 2014 год

Презентація результатів дослідження стосовно вимог роботодавців до якості підготовки випускників правничих шкіл України

Презентація результатів дослідження
стосовно вимог роботодавців
до якості підготовки випускників правничих шкіл України


4 грудня 2014 року в конференц залі Київського національного економічного університету (Київ, проспект Перемоги, 54/1) відбудеться презентація результатів опитування роботодавців та експертів про якість підготовки випускників юридичних шкіл з подальшим обговоренням у форматі круглого столу рекомендацій щодо шляхів наближення змісту юридичної освіти до вимог ринку праці. 

Початок заходу о 14:00 (реєстрація учасників з 13:30).

Дослідження проведено ВГО «Українська Асоціація Маркетингу» в рамках реалізації грантового проекту «Залучення громадськості до формування рамки кваліфікації юридичної професії шляхом проведення аналізу інформації про обсяг знань, перелік навичок і вмінь, якими має володіти випускник юридичного ВНЗ, щоб відповідати вимогам сучасного ринку праці». Грантовий проект реалізується в період з липня по грудень 2014 року за підтримки Проекту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Справедливе правосуддя».

В роботі круглого столу візьмуть участь представники Міністерства освіти і науки України, Міністерства юстиції України, професійних асоціацій правників, правничих шкіл, асоціацій студентів, Проекту USAID «Справедливе правосуддя», Координатора проектів ОБСЄ в Україні та Проекту Європейського Союзу «Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні».

Зокрема, до участі запрошено пані Інну Совсун, першого заступника Міністра освіти і науки України, пана Ігора Бондарчука, заступника Міністра юстиції України, пана Андрія Бойка, декана юридичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка, пана Сергія Козьякова, члена Правління Асоціації правників України, пані Ольгу Дмитрієву, голову Ревізійної комісії Адвокатури України та пана Олега Чернобая, президента Асоціації адвокатів України.

Очікується, що отримана в ході дослідження інформація сприятиме переосмисленню галузевими міністерствами підходів до формування навчальних програм українських юридичних шкіл та призведе до відповідних змін з урахуванням сучасних вимог ринку праці. Також очікується, що результати дослідження значною мірою вплинуть на консолідацію зусиль з боку професійних асоціацій правників, прискорять роботу над змістом рамки кваліфікацій правничої професії, яка в свою чергу стане основою для підготовки під егідою Міністерства освіти і науки України та Міністерства юстиції України національного стандарту юридичної освіти.

Інформація для журналістів та представників ЗМІ - для висвітлення заходу потрібна реєстрація. Будь ласка, звертайтесь до пані Ірини Лилик, генерального директора ВГО «Українська Асоціація Маркетингу», за телефоном (095) 610-2112 або електронною поштою umaukr@mail.ru до 18.00 3 грудня 2014 року. Реєстрація обов’язкова.
Картинки:  Загрузить / Загрузить

Вернуться к списку