Украинская Ассоциация Маркетинга
Сегодня:
26
Воскресенье
Июнь 2022
Персональный вход:   Логин: Пароль: Забыли пароль? Зарегистрироваться
Поиск по сайту: Найти
 

-> Опросы

Доверяете ли Вы результатам маркетинговых исследований?

Обязательно ли участвовать во всех опросах, которые присылают компании?
-> Горячие темы форума
-> честная реклама: это реально?
-> Организация иссследований в маркетинге
-> Дизайн виставок
-> Качество или количество
-> Организация маркетинговой деятельности на предприятии
Другие темы форума

Региональные представительства ИГКР
Все об исследованиях
Научные конференции
Отчеты о работе УАМ
-> Издания УАМ — книги по маркетингу
«Маркетинговий менеджмент» Ф. Котлер, К.Л. Келлер, А. Павленко та український колектив співавторів «Маркетинговий менеджмент» Ф. Котлер, К.Л. Келлер, А. Павленко та український колектив співавторів

«Маркетинговий менеджмент»

Ф. Котлер, К.Л. Келлер, А. Павленко та український колектив співавторів

В основу першого українського адаптованого видання «Маркетинговий менеджмент» покладено 12-е видання американського підручника класиків маркетингу Ф.Котлера та К.Л. Келлера, А.Павленко яке доповнене великою кількістю прикладів про діяльність компаній на українському ринку. Український колектив співавторів проілюстрував теоретичний матеріал книжки вдало підібраними прикладами та ситуаційними вправами, які допомагають краще зрозуміти теоретичні концепції.

Підручник «Маркетинговий менеджмент» – це єдине адаптоване видання книги Ф. Котлера у Східній Європі.

«Маркетинговий менеджмент» затверджено МОН України як підручник для студентів вузів, які навчаються за освітньо-кваліфікаційною програмою підготовки бакалаврів, магістрів у галузі знань «Економіка і підприємництво». Загалом підручник містить 22 розділи та додатки обсягом 709 сторінок і численні ілюстрації. В кінці кожного розділу наведено практичні завдання: теми для обговорення, приводи для роздумів та ситуаційні вправи для аналізу діяльності найбільш відомих українських та міжнародних компаній. Велику увагу у книжці приділено питанням оцінювання маркетингового середовища та проведення маркетингових досліджень, створення сильних торгових марок, розроблення нових ринкових пропозицій та ефективних стратегій довгострокового зростання.

Книга розрахована на викладачів та студентів вищих навчальних закладів, слухачів бізнес-шкіл, а також маркетологів-практиків, підприємців та усіх, кого цікавлять сучасні концепції маркетингу.

Вы можете заказать книгу в Украинской ассоциации маркетинга тел 044 4560894, 044 371 6209

Стоимость издания 200 грн

О книге подробно

Підприємці у громадянському суспільстві: сучасна практика та завдання в Україні Підприємці у громадянському суспільстві: сучасна практика та завдання в Україні

Всеукраїнська громадська організація «Українська Асоціація маркетингу»
Проект здійснений за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні.

Скачать
Щорічник УАМ 2008 Щорічник УАМ 2008

Маркетингові дослідницькі компанії за спеціалізацією робіт
Исследования технических и программных возможностей общественных организаций Украины Исследования технических и программных возможностей общественных организаций Украины

Брошюру “Исследования технических и программных возможностей общественных организаций Украины", выданной благодаря поддержки общего проекта Европейского Союза и Программы развития ООН «Сообщество потребителей и общественные объединения» можно заказать в офисе УАМ (телефоны 044 456 08 94, 044 459 62 09).
Также с текстом брошюры можно ознакомиться на сайте Программы развития ООН “Сообщество потребителей и общественные объединения” по адресу: www.consumerinfo.org.ua

Скачать
Соціально-трудові відносини з врахуванням гендерного аспекту Соціально-трудові відносини з врахуванням гендерного аспекту

В книге представлены рекомендации как формировать социально-трудовые отношения, направления решения конфликтных ситуаций на предприятии. Книга издана на украинском языке.

Скачать
Сучасні психотехнології в бізнесі Сучасні психотехнології в бізнесі

Книга предназначена для людей, которые планируют развивать свои лидерские качества, проанализирована гендерная стратегия лидерства и управления. Книга издана на украинском языке.

Скачать
Маркетинг Маркетинг

В данном издании представлены основные инструменты маркетинга, которые рекомендуется применять малым и средним предприятиям. Книга издана на украинском языке.

Скачать
Бізнес-планування Бізнес-планування

Книга содержит основные рекомендации по составлению бизнес-планов для получения кредитов. Книга издана на украинском языке.

Скачать
Книга Книга

В книге напечатаны взгляды работодателей, ведущих украинских ученых и представлены международные документы касающиеся содержания и организации образования маркетологов.

Скачать

Маркетинг: теорія, світовий досвід, українська практика Маркетинг: теорія, світовий досвід, українська практика

Підручник / за заг. ред. Старостиної А. О. — Київ: «Знання», 2009.
У підручнику розглядається сучасна концепція та основні принципи маркетингу, вітчизняний та світовий досвід маркетингової діяльності. Надаються відомості щодо методів прогнозування попиту, формування ринкових стратегій підприємства, ведення маркетингової інноваційної діяльності, розробки цінової та збутової політики, маркетингової логістики, системи маркетингових комунікацій, принципів міжнародного маркетингу. Викладено практичні аспекти проведення маркетингових досліджень, статистичної обробки даних, формування конкурентної і товарної стратегії підприємства, управління ризиками та інноваційною діяльністю.
Автори використовують метод навчання, який ґрунтується на аналізі конкретних практичних ситуацій, що дає змогу студентам оволодіти методикою застосування на практиці отриманих знань, сприяє розвитку аналітичних здібностей, готує їх до самостійного прийняття управлінських рішень.
Підручник розрахований на студентів, магістрантів, аспірантів та викладачів економічних факультетів вищих навчальних закладів напря¬мів «маркетинг», «економіка і підприємництво» та «міжнародна економіка», а також на маркетологів-практиків та підприємців.
Авторський колектив: доктори економічних наук, професори А.О. Старостіна, Н.П. Гончарова, В.Я. Заруба, О.Л. Каніщенко, Є.В. Крикавський, О.Є. Кузьмін, В.Є. Момот, П.Г. Перерва, В.А. Полторак, І.Л. Решетнікова, О.І. Черняк, Н.І. Чухрай; кандидати економічних наук, доценти А.О. Длігач, Й.А. Корнелюк, Н.Ю. Кочкіна, В.А. Кравченко, Л.А. Мороз; старший викладач В.В. Журило.

1    2    3    4    5