Украинская Ассоциация Маркетинга
Сегодня:
25
Среда
Ноябрь 2020
Персональный вход:   Логин: Пароль: Забыли пароль? Зарегистрироваться
Поиск по сайту: Найти
 

-> Опросы

Доверяете ли Вы результатам маркетинговых исследований?

Обязательно ли участвовать во всех опросах, которые присылают компании?
-> Горячие темы форума
-> честная реклама: это реально?
-> Организация иссследований в маркетинге
-> Дизайн виставок
-> Качество или количество
-> Организация маркетинговой деятельности на предприятии
Другие темы форума

Региональные представительства ИГКР
Все об исследованиях
Научные конференции
Отчеты о работе УАМ
-> Издания УАМ — книги по маркетингу
Ф.Котлер, К.Ф.А. Фокс «Стратегічний маркетинг для навчальних закладів». Ф.Котлер, К.Ф.А. Фокс «Стратегічний маркетинг для навчальних закладів».

ВГО «УАМ» на підставі договору з Pearson Education, Inc. (власник видань, уповноважений авторами) і за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні видала українською мовою переклад 2-го американського видання всесвітньо відомої книги Ф.Котлера та К.Фокс «Стратегічний маркетинг для начальних закладів». Це є перше видання цієї книги на теренах СНД.

Книга гуру сучасного маркетингу впродовж останніх десятиліть є «Біблією» для керівників навчальних закладів усіх рівнів у США та в інших провідних країнах світу, що займають лідируючі позиції у освітянському просторі планети.

Фактично це – матриця поведінки навчальних закладів в ринкових умовах, з метою реалізації своєї місії та досягнення задоволеності споживачів (роботодавців, спонсорів, випускників, батьків, учнів та студентів).

Книга розрахована на керівників, менеджерів, власників навчальних закладів всіх форм власності та напрямків спеціалізації, фахівців з питань менеджменту навчальних закладів, маркетологів, а також на всіх тих, хто зацікавлений у підготовці в Україні кваліфікованих фахівців усіх сфер та галузей.

Маркетинг є обов’язковою дисципліною для студентів вузів. Книга Ф.Котлера та К. А. Фокс «Стратегічний маркетинг для начальних закладів» може бути рекомендована для опанування розділами тематичного плану дисципліни «Стратегічний маркетинг». Дане видання доповнює підручники з маркетингу, надаючи можливість викладачам та студентам вивчити стратегію розвитку освітньої галузі у США, зокрема методики проведення досліджень, які використовують провідні закордонні виші, а також ознайомитися з практикою застосування таких методик, вивчити кращий зарубіжний досвід.

Відпускна ціна УАМ для бібліотек – 100 гривень за 1 примірник книги.

Для придбання книги звертайтеся за електронними адресами:

lsvuma2000@gmail.com

umaukr@mail.ru ,

або ж за телефонами:

(067) 775 85 61

(063) 953 57 34

Практичний ПР Практичний ПР

Автор книги – Тетяна Примак, доктор економічних наук, професор кафедри маркетингу Київського національного економічного університету, фахівець та експерт у галузі маркетингових комунікацій, консультує видавництва ТОВ «Експерт-ЛТД» (журнали «Современная стоматология», «Здоровье Женщины», «Педиатрия», «Зубное протезирование»), є дійсним членом Української Асоціації Маркетингу, членом редакційної колегії журналу «Маркетинг в Україні». Автор понад 20 книг з маркетингу, маркетингових комунікацій, паблік рілейшнз та рекламного креативу. Її статті надруковані у провідних вітчизняних та зарубіжних фахових журналах.

Книга ПРАКТИЧНИЙ ПР дає конкретні відповіді на запитання, з якими весь час зіштовхуються фахівці у сфері ПР: «З чого починати?», «Як спланувати і організувати ПР-діяльність на підприємстві?», «Які документи підготувати і як їх правильно оформити?», «Які напрями в ПР- діяльності слід вважати пріоритетними?», «Як оцінити ефективність того, що вже зроблено?».

Матеріал готувався для проведення тренінгів для професіоналів.

Книга для студентів і викладачів вищих навчальних закладів, аспірантів, керівників підприємств та служб ПР на підприємствах, маркетологів, науковців та всіх, хто у своїй діяльності пов’язаний з громадськістю.


Примак Т. О.

П 76 Практичний ПР. — К. : УАМ, Зовнішня торгівля, 2011. — 240 с.

ISBN 978-966-8517-33-4

Замовити книгу можна по електронній пошті uma@kneu.kiev.ua

Вартість одного примірника 60 грн.

Маркетингові дослідження: кейси та ситуаційні вправи. Практикум Маркетингові дослідження: кейси та ситуаційні вправи. Практикум

І.В. Лилик, О.В. Кудирко. Маркетингові дослідження: кейси та ситуаційні вправи. Практикум.: Навчальний посібник.-К.: КНЕУ, 2010.

Практикум складається з двох частин: теоретичної, в якій характеризується ринок маркетингових досліджень, і практичної (9 розділів), яка містить 30 кейсів з різних напрямів досліджень 12 дослідницьких компаній. Усі кейси висвітлюють механізм вирішення маркетингових завдань на практиці та спрямовані на те, щоб на конкретних прикладах показати, як саме проводяться дослідження.

Видання, доповнюючи підручники з маркетингових досліджень, дає можливість вивчити методики проведення досліджень та ознайомитися з практикою їх застосування, реальними господарськими ситуаціями, з якими стикаються маркетингові агенції в Україні.

Практикум розрахований на студентів вищих навчальних закладів, дослідників і працівників маркетингових підрозділів.

Загрузить

З питань придбання звертайтеся за телефоном:

 044 537-61-71  ,  044 537-61-77 

andrusko@icbe.com.ua

Маркетинг в українській економіці Маркетинг в українській економіці

Лилик, І. В.

Маркетинг в українській економіці : монографія / І. В. Лилик. — К. : КНЕУ, 2008. — 243, [5] с.

ISBN 978–966–483–199–1

На основі аналізу сучасних концепцій маркетингу у монографії визначено загальні тенденції розвитку маркетингової діяльності в нових ринкових економіках. Висновки ґрунтуються на результатах багатьох порівняльних досліджень, проведених автором протягом п’яти років. Розглянуто становлення нової індустрії маркетингових досліджень як індикатора розвитку системи маркетингового управління підприємства.

У монографії враховано специфіку секторальних і галузевих видів маркетингу. Проаналізовано та запропоновано механізм саморегулювання нової маркетингової індустрії.

Призначена для науковців та практиків маркетингу.

Загрузить

З питань придбання звертайтеся за телефоном:

 044 537-61-71 ,  044 537-61-77 

andrusko@icbe.com.ua

Основы медиапланирования Основы медиапланирования

«Основы медиапланирования». Для подписчиков журнала «Маркетинг в Україні» скидка 15%.

Автор книги Вероника Радченко – ведущий тренер по медиапланированию УАМ. Книга написана для медипланеров, перед которыми стоит задача эффективного распределения рекламных бюджетов. Здесь также представлены современные тенденции медиа в Украине и задачи - примеры для составления медиаплана.

Стоимость издания 35 грн, для подписчиков журнала «Маркетинг в Україні» - 30 грн

Вероника Радченко. Основы медиапланирования.- К.:  Украинская ассоциация маркетинга.- 2010.-60с.

«Маркетинговий менеджмент» Ф. Котлер, К.Л. Келлер, А. Павленко та український колектив співавторів «Маркетинговий менеджмент» Ф. Котлер, К.Л. Келлер, А. Павленко та український колектив співавторів

«Маркетинговий менеджмент»

Ф. Котлер, К.Л. Келлер, А. Павленко та український колектив співавторів

В основу першого українського адаптованого видання «Маркетинговий менеджмент» покладено 12-е видання американського підручника класиків маркетингу Ф.Котлера та К.Л. Келлера, А.Павленко яке доповнене великою кількістю прикладів про діяльність компаній на українському ринку. Український колектив співавторів проілюстрував теоретичний матеріал книжки вдало підібраними прикладами та ситуаційними вправами, які допомагають краще зрозуміти теоретичні концепції.

Підручник «Маркетинговий менеджмент» – це єдине адаптоване видання книги Ф. Котлера у Східній Європі.

«Маркетинговий менеджмент» затверджено МОН України як підручник для студентів вузів, які навчаються за освітньо-кваліфікаційною програмою підготовки бакалаврів, магістрів у галузі знань «Економіка і підприємництво». Загалом підручник містить 22 розділи та додатки обсягом 709 сторінок і численні ілюстрації. В кінці кожного розділу наведено практичні завдання: теми для обговорення, приводи для роздумів та ситуаційні вправи для аналізу діяльності найбільш відомих українських та міжнародних компаній. Велику увагу у книжці приділено питанням оцінювання маркетингового середовища та проведення маркетингових досліджень, створення сильних торгових марок, розроблення нових ринкових пропозицій та ефективних стратегій довгострокового зростання.

Книга розрахована на викладачів та студентів вищих навчальних закладів, слухачів бізнес-шкіл, а також маркетологів-практиків, підприємців та усіх, кого цікавлять сучасні концепції маркетингу.

Вы можете заказать книгу в Украинской ассоциации маркетинга тел 044 4560894, 044 371 6209

Стоимость издания 200 грн

О книге подробно

Підприємці у громадянському суспільстві: сучасна практика та завдання в Україні Підприємці у громадянському суспільстві: сучасна практика та завдання в Україні

Всеукраїнська громадська організація «Українська Асоціація маркетингу»
Проект здійснений за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні.

Скачать
Щорічник УАМ 2008 Щорічник УАМ 2008

Маркетингові дослідницькі компанії за спеціалізацією робіт
Исследования технических и программных возможностей общественных организаций Украины Исследования технических и программных возможностей общественных организаций Украины

Брошюру “Исследования технических и программных возможностей общественных организаций Украины", выданной благодаря поддержки общего проекта Европейского Союза и Программы развития ООН «Сообщество потребителей и общественные объединения» можно заказать в офисе УАМ (телефоны 044 456 08 94, 044 459 62 09).
Также с текстом брошюры можно ознакомиться на сайте Программы развития ООН “Сообщество потребителей и общественные объединения” по адресу: www.consumerinfo.org.ua

Скачать
Соціально-трудові відносини з врахуванням гендерного аспекту Соціально-трудові відносини з врахуванням гендерного аспекту

В книге представлены рекомендации как формировать социально-трудовые отношения, направления решения конфликтных ситуаций на предприятии. Книга издана на украинском языке.

Скачать

1    2    3    4