Українська Асоціація Маркетингу
Сьогодні:
21
Вівторок
Січень 2020
РУС УКР ENG
Персональний вхід:   Логін: Пароль: Забули пароль? Зареєструватися
Пошук по сайту: Пошук

Регіональні представництва ІГКР
->
08.09.2019 Beijing+25 Beijing+25

4-5 вересня, Кишинів, Молдова. Експерти Української Асоціації Маркетингу та ІГКР взяли участь у «Beijing+25 Суб-регіональна експертна консультація для Республіки Молдова, України, Білорусь, Грузії, Вірменії, Азербайджан, Румунії». Дні дискусій, обміну досвідом та планування майбутніх головних напрямків роботи.  ...
15.05.2019 Жінки в політиці: моніторинг онлайн агресії проти жінок в період другого туру виборів в президенти України

В період дослідження потенційними мішенями для нападів були визначені колишні кандидатки на посаду президента, дружини кандидатів, які вийшли до другого туру, та політичні журналістки.

 Портрет кривдника в онлайн мережах: соціальний та географічний нарис

Дослідження проводилося 01.02 по 03.05.2019 року.. Протягом цього періоду проаналізовано 2793 постів та коментарів насильницького змісту, 1627 з яких по відношенню до жінок в мережі Facebook та 123949 постів та комментарієв в інших соціальних мережах, 9434 з яких по відношенню до жінок: Twitter - 152151 posts (including 8811 posts targeted women), YouTube - 38631 (1770), Tumblr - 445 (40).

VAWE_Ukraine.pdf

  ...
26.04.2019 Діяльність Чернігівського Регіонального Представництва ІГКР Діяльність Чернігівського Регіонального Представництва ІГКР

Професійне партнерство у сфері маркетингу, реклами та управління

24 квітня 2019 р. в рамках Круглого столу «Професійне партнерство у сфері маркетингу, реклами та управління» , який проведено кафедрою маркетингу PR-технологій та логістики Чернигівського Національного Технічного Університету студенти та викладачі обговорювали шляхи подолання сексизму в рекламі. Забаштанська Тетяна Володимирівна – к.е.н., доцентка кафедри маркетингу, PR-технологій та логістики ЧНТУ, членкиня Чернігівського Регіонального Представництва Індустріального Гендерного Комітету з Реклами представила ПІДСУМКИ ОПИТУВАННЯ СЕРЕД СТУДЕНТІВ ЧНТУ: «СЕКС БІЛЬШЕ НЕ ПРОДАЄ!», а Ємець Наталія Анатоліївна – керівниця Центру ґендерної освіти ЧНТУ, к. філос. н., доцентка результати дослідження ҐЕНДЕРИЙ ПАСПОРТ ЧЕРНІГІВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО ТЕХНОЛОГІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

  ...
14.03.2019 Діяльність Вінницького Регіонального Представництва ІГКР Діяльність Вінницького Регіонального Представництва ІГКР

12.03.2019 відбулося чергове засідання Експертної ради з питань запобігання та протидії дискримінації за ознакою статі, що діє при Департаменті соціальної та молодіжної політики Вінницької облдержадміністрації.

Розглянуто звернення громадян щодо розміщення реклами, яка містить інформацію з елементами дискримінації за ознакою статті. За результатами експертизи даного зразка реклами Головою Вінницького Регіонального Представництва Індустріального Гендерного Комітету з Реклами – Оленою Ковінько сформовано експертний висновок, в якому визнано рекламу ТМ «СТО.3D» – станції технічного обслуговування автомобілів дискримінаційною та такою, що порушує добросовісну маркетингову практику. Під час засідання всі члени Експертної ради одноголосно прийняли рішення щодо наявності порушень за розглянутим зверненням.


  ...
08.03.2019 Тренінг: "Стандарт недискримінаційної реклами: методичні рекомендації щодо включення в робочі програми навчальних дисциплін" Тренінг: "Стандарт недискримінаційної реклами: методичні рекомендації щодо включення в робочі програми навчальних дисциплін"

20-21 лютого 2019 року відбувся тренінг : "Стандарт недискримінаційної реклами: методичні рекомендації щодо включення в робочі програми навчальних дисциплін". 40 представників з понад 30 навчальних закладів різних регіонів України обговорювали методичні питання проведення занять зі студентами за темами щодо недискримінаційної реклами, етики рекламних повідомлень, сучасних трендів в рекламі тощо.  Викладачі обмінювалися досвідом проведення занять, здобутками в методиках та аргументах, вивчали європейський досвід.

Проект «Впровадження Стандарту недискримінаційної реклами в Україні» реалізується Індустріальним Гендерним Комітетом з Реклами в партнерстві з ГО «Українська Асоціація Маркетингу» та Представництвом Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні


  ...
16.02.2019 Дослідження проявів онлайн насильства щодо жінок-кандидаток в президенти України

Дослідження проявів онлайн насильства щодо жінок-кандидаток в президенти України реалізується громадською організацією Українська асоціація маркетингу в рамках проектів «Відповідальна та підзвітна політика в Україні» та «Зміцнення законодавчих та виборчих процесів шляхом посилення громадської участі та надання технічної допомоги», які здійснюються Міжнародною фундацією виборчих систем (IFES) за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та британської допомоги від уряду Великої Британії. Дослідження факторів насильства щодо жінок в процесі виборів (VAWE), проводиться в різних країнах світу, зокрема у США, Зімбабве, Шрі-Ланці, Україні, Афганістані та Лівії, та є невід’ємною частиною діяльності IFES, яка спрямована на розширення прав та можливостей жінок щодо участі у політичних та виборчих процесах.

15.02.pdf

  ...
28.10.2018 РЕКЛАМА ПРОФЕСІЙНА, НЕДИСКРИМІНАЦІЙНА, КРЕАТИВНА. РЕКЛАМА ПРОФЕСІЙНА, НЕДИСКРИМІНАЦІЙНА, КРЕАТИВНА.

МІЖНАРОДНИЙ ФОРУМ «РЕКЛАМА ХХІ СТОРІЧЧЯ. СТАНДАРТ НЕДИСКРИМІНАЦІЙНОЇ РЕКЛАМИ»

РЕКЛАМА ПРОФЕСІЙНА, НЕДИСКРИМІНАЦІЙНА, КРЕАТИВНА.

 

25 жовтня 2018 року  Міжнародний форум «Реклама ХХІ сторіччя. Стандарт недискримінаційної реклами» зібрав разом понад сто учасників для обговорення питань щодо внесення змін в законодавство України щодо реклами. На Форумі були присутні представники рекламодавців та рекламних агентств, фахових асоціацій ринку маркетингу та реклами, гендерні експерти та експертки, представники виконавчих органів влади та самоврядування, викладачі маркетингу та реклами, дослідники та громадські діячі. Іноземні гості Форуму представляли провідні фахові об'єднання рекламістів в світі –  Європейський Альянс по Стандартам в Рекламі та Асоціація Рекламних Стандартів, Великобританія (ASA). Організаторами Форуму виступили ГО «Українська Асоціація Маркетингу», Індустріальний Ґендерний Комітет з Реклами в партнерстві з Міністерством соціальної політики України та Представництвом Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні.

Міжнародний форум був присвячений обговоренню практик попередження створення та розповсюдження дискримінаційної реклами, а також застосування Стандарту недискримінаційної реклами СОУ 21708654-002-2011.

  ...
13.09.2018 Міжнародний Форум РЕКЛАМА ХХІ Сторіччя. Стандарти недискримінаційної реклами

Українська Асоціація Маркетингу, Індустріальний Ґендерний Комітет з Реклами в партнерстві з Представництвом Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні, Міністерством соціальної політики України проводять 25 жовтня 2018 року Міжнародний форум, присвячений обговоренню практикам впровадження недискримінаційної реклами та застосування Стандарту недискримінаційної реклами СОУ 21708654 -002-2011. В центрі дискусії новітні тренди рекламної індустрії, законодавчі ініціативи та співпраця громадянського суспільства з виконавчою владою. В роботі Форуму приймуть участь народні депутати України, експерти міжнародних професійних рекламних об’єднань, провідні фахові асоціації України, представники та представниці рекламних агенцій та громадські діячі.

Для участі в Форумі необхідна попередня реєстрація 

Контакти організаторів: for.good.ad@gmail.com, +380677758561; genderpolicy@ukr.net

  ...
27.07.2018 Зареєстрований Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про рекламу"

Шановні колеги!

Хочу всіх нас привітати з тим, що наші зусилля не залишились непомітними і 5 липня був зареєстрований Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про рекламу" щодо протидії дискримінації №8558 від 05.07.2018. Головне досягнення – в Законі буде визначення дискримінаційної Реклами за ознакою статі. Я щиро дякую всім, хто докладає зусиль для запровадження змін в сферу реклами та маркетингу та відстоює право фахівців на креативну та професійну рекламу, яка не принижує гідність людини.
  ...
21.07.2018 Тренінг для партнерських гендерних організацій та нових Регіональних представництв ІГКР. Тренінг для партнерських гендерних організацій та нових Регіональних представництв ІГКР.

4-6 липня 2018 року пройшли три дні продуктивного інтенсиву  під час тренінгу "Попередження проявів сексистської реклами: діяльність ІҐКР" за сприяння Української асоціації маркетингу та Представництва Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні

Під час виконання практичних вправ учасники/ці:

·         вчились визначати межу між креативом в рекламі та дискримінаційним рекламним контентом,

·        аналізували зовнішню рекламу за дискримінаційними критеріями,

·        формували експертні висновки щодо змісту та форми реклами,

·        також відшліфовували ораторську майстерність.

  ...

Новини 1 - 10 из 57
Начало | Пред. | 1 2 3 4 5 6 | След. | Конец