Украинская Ассоциация Маркетинга
Сегодня:
27
Воскресенье
Май 2018
РУС УКР ENG
Персональный вход:   Логин: Пароль: Забыли пароль? Зарегистрироваться
Поиск по сайту: Найти

Региональные представительства ИГКР
Все об исследованиях
Мы на facebook
-> Индустриальный Гендерный Комитет по Рекламе

Міжнародна конференція «Через саморегулювання та соціальну відповідальність до утвердження недискримінації»

Шановні колеги,
Запрошуємо партнерів, представників громадянського суспільства, медіа експертів та журналістів взяти участь у міжнародній конференції «Через саморегулювання та соціальну відповідальність до утвердження недискримінації», що відбудеться 23 березня 2016 року (09:30-13:00) в готелі «Radisson Blu», за адресою: вул. Ярославів вал 22 конференц-зала Embassy Suite.
Організатори заходу: Офіс Ради Європи в Україні в рамках проекту Ради Європи "Зміцнення свободи медіа та створення системи Суспільного мовлення в Україні", Комітет Верховної Ради України з питань свободи слова та інформаційної політики, Представництво Фонду імені Фрідріха Еберта в Україні, Індустріальний гендерний комітет з реклами.
У програмі Конференції – виступи провідних національних та міжнародних експертів, обговорення кращих прикладів саморегулювання у медіа та рекламного ринку, обговорення особливостей роботи з гендерно чутливими питаннями, обмін досвідом. Під час заходу також будуть презентовані результати моніторингу гендерного балансу в українських ЗМІ та рекламному просторі.
Зареєструватись для участі в конференції можна заповнивши реєстраційну форму до 20 березня 2016 року.
Програма не відшкодовує вартість проїзду до Києва для регіональних учасників.

реєстрація   


Вернуться к списку