Украинская Ассоциация Маркетинга
Сегодня:
17
Воскресенье
Февраль 2019
Персональный вход:   Логин: Пароль: Забыли пароль? Зарегистрироваться
Поиск по сайту: Найти
 


-> Наши издания

«Маркетинг-газета»

#6, 2015
Октября 2015
Архив выпусков

«Маркетинг в Украине»

#6,2018
Февраля 2019
Архив выпусков
-> Опросы

Доверяете ли Вы результатам маркетинговых исследований?

Обязательно ли участвовать во всех опросах, которые присылают компании?
-> Горячие темы форума
-> честная реклама: это реально?
-> Организация иссследований в маркетинге
-> Дизайн виставок
-> Качество или количество
-> Организация маркетинговой деятельности на предприятии
Другие темы форума

Региональные представительства ИГКР
Все об исследованиях
Научные конференции
-> Приглашаем на тренинг! -> Полный план тренингов и мероприятий
Дата C 17 Декабря 2018
по 22 Марта 2019
Время 19.00-21.00
JAVA PRO
Тренер - Сергей Стариков
Записаться на тренинг
Дата C 11 Марта 2019
по 16 Марта 2019
Время 19.00-21.00
SPSS – курс для фахівців.
Тренер - Коржов Геннадій Олександрович
Записаться на тренинг
Дата C 24 Мая 2019
по 25 Мая 2019
Время 10.00-17.00
Всеукраїнський конкурс “Молодь опановує маркетинг” імені Ігоря Ткаченка
Записаться на тренинг
Дата C 25 Февраля 2019
по 02 Марта 2019
Время 19.00-21.00
«SPSS – Мистецтво обробки та аналізу кількісних даних» (базовий курс)
Тренер - Коржов Геннадій Олександрович
Записаться на тренинг
Дата C 20 Февраля 2019
по 21 Февраля 2019
СТАНДАРТ НЕДИСКРИМІНАЦІЙНОЇ РЕКЛАМИ: МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ВКЛЮЧЕННЯ В РОБОЧІ ПРОГРАМИ НАВЧАЛЬНИХ ДИСЦИПЛІН
Организаторы: ІГКР, FES
Записаться на тренинг
-> Новости УАМ RSS
16.02.2019

Дослідження проявів онлайн насильства щодо жінок-кандидаток в президенти України

Дослідження проявів онлайн насильства щодо жінок-кандидаток в президенти України реалізується громадською організацією Українська асоціація маркетингу в рамках проектів «Відповідальна та підзвітна політика в Україні» та «Зміцнення законодавчих та виборчих процесів шляхом посилення громадської участі та надання технічної допомоги», які здійснюються Міжнародною фундацією виборчих систем (IFES) за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та британської допомоги від уряду Великої Британії. Дослідження факторів насильства щодо жінок в процесі виборів (VAWE), проводиться в різних країнах світу, зокрема у США, Зімбабве, Шрі-Ланці, Україні, Афганістані та Лівії, та є невід’ємною частиною діяльності IFES, яка спрямована на розширення прав та можливостей жінок щодо участі у політичних та виборчих процесах.
Подробно15.02.pdf
  ...
31.01.2019

Для громадського обговорення

Уважаемые коллеги!

В рамках подготовки 14 Всеукраинского конкурса научных студенческих работ по маркетинговым исследованиям «Молодежь осваивает маркетинг» им. Игоря Ткаченко, предлагаем обсудить вопрос о повышении статуса Конкурсов, которые проводятся профессиональными объединениями.

Задача таких конкурсов – формирование диалога между прогрессивной научной общественностью и рынком труда. Участие студентов, их подготовка к такому конкурсу требует немалых усилий от преподавателей, что сегодня не отражается в оценочных рейтингах. Прошу ознакомиться с письмом в МОН, которое подготовлено инициативной группой. Приглашаем  также к широкому общественному обсуждению этого вопроса.

С уважением,

Ирина Лылык, президент УАМ

Наталия Савицкая, руководитель инициативной группы

Пропозиції.pdf ГО «Українська Асоціація Маркетингу» щодо внесення змін до переліку видів і результатів професійної діяльності особи за спеціальністю, яка застосовується до визнання кваліфікації, відповідної спеціальності (підпункт 14 пункту 30  чинних Ліцензійних умов)

  ...
13.01.2019

Всеукраїнський конкурс “Молодь опановує маркетинг” імені Ігоря Ткаченка розпочав прийом наукових дослідницьких робіт студентів 2019

Мета конкурсу: підтримати талановиту молодь, створити інформаційну платформу для обміну знаннями і прогресивними методиками та формування професійних компетенцій, сприяти наближенню освітнього процесу до вимог ринку праці.

 

Роботи приймаються до 28 лютого 2019 року.

Роботи надсилаються на електронну адресу: marketingconf@kneu.edu.ua, iryna.lylyk@kneu.ua

З вимогами можна ознайомитися на сайті: http://uam.in.ua/rus/projects


СПОНСОРИ КОНКУРСА:

Компанія Kantar - TNS, GfK - ЮКРЕЙН, ACNielsen, КМІС, InMimnd,  Umbrella Research, YasnoResearch, Millward Broun АРМІ-Маркетинг Україна

 

 

  ...
11.01.2019

VІІ МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА ДИСТАНЦІЙНА КОНФЕРЕНЦІЯ «МЕНЕДЖМЕНТ ТА МАРКЕТИНГ У СКЛАДІ СУЧАСНОЇ ЕКОНОМІКИ, НАУКИ, ОСВІТИ, ПРАКТИКИ»

(державне реєстраційне посвідчення Укр ІНТЕІ МОН України від 09.08.2018 р. № 263; Матеріали конференції включено до Міжнародного індексу цитування)

Шановні колеги!

Кафедра фармацевтичного маркетингу та менеджменту Національного фа­рмацевтичного університету Міністерства охорони здоров’я України (м. Харків) запрошує Вас прийняти участь у VІІ Міжнародній науково-практичній дистанцій­ній конференції «МЕНЕДЖМЕНТ ТА МАРКЕТИНГ У СКЛАДІ СУЧАСНОЇ ЕКОНОМІКИ, НАУКИ, ОСВІТИ, ПРАКТИКИ», яка відбудеться 21 бере­зня 2019 року.

  ...
30.12.2018

Шановні колеги!
Шановні колеги!

Приміть найщиріші привітання з Новим Роком та Різдвом Христовим!

Нехай цей рік принесе нам багато щастя, удачі, посмішок, тепла і світла. Нехай він буде сповнений яскравими фарбами, приємними враженнями і радісними подіями. Бажаю всім у новому році бути здоровими, красивими, коханими і успішними!

З повагою та найкращими побажаннями

Ірина Лилик

президент ГО «Українська Асоціація Маркетингу»

  ...
14.11.2018

«Попередження проявів сексистської реклами: інструменти місцевих органів влади та взаємодія із громадянським суспільством» , м. Житомир

Шановні колеги!

Українська Асоціація Маркетингу, Індустріальний Ґендерний Комітет з Реклами в партнерстві з Представництвом Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні, Міністерством соціальної політики України запрошують Вас прийняти участь у семінарі «Попередження проявів сексистської реклами: інструменти місцевих органів влади та взаємодія із громадянським суспільством», який відбудеться 16 листопада 2018 року у м. Житомир за адресою: Готель Reikartz, Замковий Майдан, 5/8, конференц-зал 2 поверх

Програма.pdf

  ...
07.11.2018

Попередження проявів сексистської реклами: інструменти місцевих органів влади та взаємодія із громадянським суспільством

Шановні колеги!

Українська Асоціація Маркетингу, Індустріальний Ґендерний Комітет з Реклами в партнерстві з Представництвом Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні, Міністерством соціальної політики України запрошують Вас прийняти участь у семінарі «Попередження проявів сексистської реклами: інструменти місцевих органів влади та взаємодія із громадянським суспільством», який відбудеться 9 листопада 2018 року у м. Чернігів за адресою: Готель Park Hotel, вул. Шевченка, 103-А, конференц-зал «Ніженський»

  ...
03.11.2018

Remarketing 2018: сделай свой бренд видимым или исчезни
Remarketing 2018: сделай свой бренд видимым или исчезни

9 ноября 2018 года в Premier Palace Hotel Kharkiv состоится XII Международный рекламно-маркетинговый фестиваль Remarketing, который является самым крупным бизнес-событием Восточной Украины.

Главная цель фестиваля — создание условий для диалога специалистов различных сфер маркетинга. Программа и состав спикеров фестиваля ежегодно формируются согласно актуальным требованиям маркетингового рынка и его действующих специалистов.

  ...
28.10.2018

РЕКЛАМА ПРОФЕСІЙНА, НЕДИСКРИМІНАЦІЙНА, КРЕАТИВНА.РЕКЛАМА ПРОФЕСІЙНА, НЕДИСКРИМІНАЦІЙНА, КРЕАТИВНА.РЕКЛАМА ПРОФЕСІЙНА, НЕДИСКРИМІНАЦІЙНА, КРЕАТИВНА.
РЕКЛАМА ПРОФЕСІЙНА, НЕДИСКРИМІНАЦІЙНА, КРЕАТИВНА.

25 жовтня 2018 року  Міжнародний форум «Реклама ХХІ сторіччя. Стандарт недискримінаційної реклами» зібрав разом понад сто учасників для обговорення питань щодо внесення змін в законодавство України щодо реклами. На Форумі були присутні представники рекламодавців та рекламних агентств, фахових асоціацій ринку маркетингу та реклами, гендерні експерти та експертки, представники виконавчих органів влади та самоврядування, викладачі маркетингу та реклами, дослідники та громадські діячі. Іноземні гості Форуму представляли провідні фахові об'єднання рекламістів в світі –  Європейський Альянс по Стандартам в Рекламі та Асоціація Рекламних Стандартів, Великобританія (ASA). Організаторами Форуму виступили ГО «Українська Асоціація Маркетингу», Індустріальний Ґендерний Комітет з Реклами в партнерстві з Міністерством соціальної політики України та Представництвом Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні.

Міжнародний форум був присвячений обговоренню практик попередження створення та розповсюдження дискримінаційної реклами, а також застосування Стандарту недискримінаційної реклами СОУ 21708654-002-2011.

  ...
22.10.2018

МІЖНАРОДНИЙ ФОРУМ «РЕКЛАМА ХХІ СТОРІЧЧЯ. СТАНДАРТ НЕДИСКРИМІНАЦІЙНОЇ РЕКЛАМИМІЖНАРОДНИЙ ФОРУМ «РЕКЛАМА ХХІ СТОРІЧЧЯ. СТАНДАРТ НЕДИСКРИМІНАЦІЙНОЇ РЕКЛАМИМІЖНАРОДНИЙ ФОРУМ «РЕКЛАМА ХХІ СТОРІЧЧЯ. СТАНДАРТ НЕДИСКРИМІНАЦІЙНОЇ РЕКЛАМИ
МІЖНАРОДНИЙ ФОРУМ «РЕКЛАМА ХХІ СТОРІЧЧЯ. СТАНДАРТ НЕДИСКРИМІНАЦІЙНОЇ РЕКЛАМИ

РЕКЛАМА ПРОФЕСІЙНА, НЕДИСКРИМІНАЦІЙНА, КРЕАТИВНА.

Початок роботи Форуму: 10.00

Місце проведення: President Hotel, вул. Госпітальна, 12, м. Київ

Контакти організаторів: for.good.ad@gmail.com

0677758561 Ірина Лилик, 0958853525 Олена Бучинська

25 жовтня 2018 року ГО «Українська Асоціація Маркетингу», Індустріальний Ґендерний Комітет з Реклами в партнерстві з Міністерством соціальної політики України та Представництвом Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні проводять Міжнародний форум «Реклама ХХІ сторіччя. Стандарт недискримінаційної реклами», який проходитиме у President Hotel (вул. Госпітальна 12, м. Київ).

Форум збирає разом експертів міжнародних професійних рекламних об’єднань, провідні фахові асоціації України, представників органів влади, рекламних агенцій, бізнесу, дослідницьких центрів та громадських діячів з метою обговорення новітніх тенденцій в рекламі.

Програма.pdf


  ...
Все новости

-> Спонсоры
-> Купить книги online


-> Партнёры

ESOMAR_Logo_120x120.gif
Мы в Контакте